UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni Otwarte w ECMiAS

 
Dni Otwarte w ECMiAS

W dniach 15-19 października jest obchodzony Międzynarodowy Tydzień Mediacji, natomiast 17 października jest Międzynarodowym Dniem Mediacji. W tych dniach trwają dni otwarte w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17/101 w godz. 9 – 16, w trakcie których będą dyżurowali mediatorzy.

Podczas tych dyżurów mediatorzy będą udzielać informacji nt mediacji.Również mediację, o których wnioski wpłyną do końca tego tygodnia, są przeprowadzane bezpłatnie.
       ECMiAS zaprasza wszystkich zainteresowanych mediacjami, jako sposobem rozwiązywania sporów, a także tych, którzy chcieliby zapoznać się z warsztatem pracy mediatora.
       Mediacja jako narzędzie prawne do rozwiązywania konfliktów w Polsce rozwija się już od 2005 roku. Jest ona uregulowana prawnie w kodeksie postępowania cywilnego, kodeksie postępowania karnego oraz w rozporządzeniach Ministra Sprawiedliwości w sprawie mediacji w sprawach karnych oraz w sprawach nieletnich. Sądy i prokuratury coraz częściej korzystają z tego narzędzia rozwiązywania sporów i kierują sprawy do postępowania mediacyjnego.
      
ECMiAS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl