Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dni Promocji Zdrowia w Bursie Szkolnej nr 4 w Elblągu

Elbląg, Dni Promocji Zdrowia w Bursie Szkolnej nr 4 w Elblągu
fot. nadesłana

W dniach 3 - 6 kwietnia w ramach projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” w Bursie Szkolnej nr 4 organizowany jest cykl zajęć prozdrowotnych - Dni Promocji Zdrowia. Hasło przewodnie tegorocznych działań - ,,Jesteśmy aktywni". W ramach tych dni nasza placówka wraz z partnerami lokalnymi zachęcać będzie młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego.

 W ciągu tego tygodnia wychowankowie będą uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, poznają techniki masażu klasycznego wykonanego przez uczniów Szkoły Policealnej „Medyk” im. Jadwigi Romanowskiej. Masaż to świetna okazja do zrelaksowania ciała i umysłu, poprawia krążenie oraz poczucie własnej wartości. Swoje umiejętności aktorskie wychowankowie zaprezentują w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Elblągu przedstawiając inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na Straganie". Spotkanie z wychowankami ośrodka jest również doskonałą okazją do integracji naszych placówek, dzielenia się dobrą praktyką w ramach sieci „Szkół Promujących Zdrowie”. Kolejną atrakcją przygotowaną w ramach promocji zdrowia, aktywnego trybu życia, jest gra terenowa, której celem jest doskonalenie orientacji w terenie oraz kształtowanie pozytywnych postaw prozdrowotnych. Podsumowaniem tych dni będzie towarzyski mecz w piłkę nożną z udziałem Bursy Szkolnej nr 3 w Elblągu oraz udział naszej młodzieży w akcji krwiodawstwa. Wychowankowie będą mogli oddać swoją krew w pobliskim Centrum Krwiodawstwa. Mamy nadzieję, że idea działania na rzecz zdrowia, którą promujemy, zachęci pozostałe środowisko lokalne do aktywności w tym obszarze.
Kamila Dzikoniska-Pietryka, wychowawca Bursy Szkolnej nr 4
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
RTV + SZAFA