Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Szkoły bez Przemocy

Elbląg, Dzień Szkoły bez Przemocy
Rek

We wtorek (7 czerwca) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 odbyło się szczególne wydarzenie związane z realizacją programu społecznego „Szkoła bez przemocy”. Zobacz fotoreportaż.

Celem Programu jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko. Program prowadzony jest pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
     Głównymi celami organizowanego w Ośrodku przedsięwzięcia było uświadomienie dzieciom zagrożeń i konsekwencji stosowania agresji i przemocy wobec innych, wyrobienie krytycznego stosunku wobec zagrożenia uzależnieniem, motywowanie do pozytywnej postawy społecznej i przestrzegania zasad i norm oraz promowanie zdrowego stylu życia – wskazanie alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego.
     Bardzo ważne dla organizatorów imprezy było także utrwalanie współpracy między nauczycielami i rodzicami oraz aktywny udział rodziców w spotkaniu.
     W tym dniu, oprócz zadań, które dzieci wykonywały, między innymi prac plastycznych: „Czyste serduszko”, „Troszczę się o zwierzęta”, „Kwiatek bezpieczeństwa” oraz haseł na „Drzewo życzeń”, w Ośrodku gościli: Magdalena Huzarewicz, Dorota Gusowska (dogoterapia), asp. Jarosław Gramanz KMP w Elblągu praz Leszek Wilk (UKS „Olimpia” Judo Elbląg).
     Zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za ich wkład w organizację przedsięwzięcia!
     Organizatorkami imprezy były: Anna Pisarska, Agnieszka Zych, Maria Palicka, Marianna Urbańska.
organizatorki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia, a aneks kuchenny