UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @jatman - cyt. "nie rozumiem-jak mając 1 uposledzone mozna zrobic sobie drugie" (jatman). Bo wyobraź sobie że autyzm nadal nie doczekał się swojej genezy. Poza tym to nie jest choroba taka jak upośledzenie umysłowe. Dzieci z autyzmem często są niezwykle madre, mają tylko swój świat, swoje uprzedzenia i są w tym "swoim" strasznie "uparte". Laik powiedziałby, że są aspołeczne. Poza tym rzadko zdarza się by oboje z rodzeństwa miało autyzm. Ja osobiście uważam, że chemia w pożywieniu + tysiące szczepionek i brak informacji o preparatach które oczyszczają z metali ciężkich (które powinno się podawać po szczepieniach) powodują takie problemy zdrowotne. Oczywiście koncerny farmaceutyczne i przepłaceni lekarze temu zaprzeczają. Ja jednak wiem: moje dziecko w wieku 8 miesięcy, 3 dni po szczepieniu przestało gaworzyć i zaczęło krzyczeć, jęczeć i marudzić. .. .. aż do 3 roku życia nie wypowiedziało żadnego sensownego słowa. Rzadko nawet słyszałam "mamo". Dziecko które do 8-go misiaca rozwijało się wzorowo (odra-świnka-różyczka = autyzm na 60%)! Podsumowując - TO NIE GENY!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    matkaautystyczki(2017-10-27)
  • Co za tuman miesza szczepionkę z autyzmem???!!! Trochę lektury fachowej polecam opinii pediatry może a nie...
  • Ty jesteś tumanem! Napisałam przecież, że koncerny farmaceutyczne i przepłaceni lekarze mówią to co im wygodne dla kasy. Tym czasem wielu doktorów okołomedycznych podaje odmienne dowody. Tak naprawdę nikt tego pod tym kontem dobrze nie zbadał. Myślisz że ktoś mnie pytał kiedy problemy się pojawiły? Otóż nie, sama wszystkim specjalistom opowiadam kiedy dokładnie to się zaczęło. Więc skoro sie tego nie bada, to i nie można takiej teorii zaprzeczyć. A my rodzice autystyków wiemy swoje. Natomiast koncerny farmaceutyczne muszą wyjść na swoje. Polecam choćby książki A. Zięby "Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie" - autor jest doktorem, lepiej wykształconym niż nie jeden pediatrzyna. .. .-tumanie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    matkaautystyczki(2017-10-27)
Reklama