UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie. Jak psy zabójcy mogą latać luzem bez kagańca na placu zabaw, gdzie bawią się dzieci ? Raz - właściciele bez mózgu i wyobrażni. Gdyby zamiast tego pana z psem były dzieci i zmarłoby ? Miałem taką samą akcję na Topolowej, gdzie policjant mieszkający w tamtych blokach wyszedł ze swoimi dwoma wilkimi psami na luzie, bez kagańców. Mój 16 letni malutki został złapany prawie cały w paszczę i mimo, że jeżdzilismy po weterynarzach, to nie było żadnego otwartego i psina zmarła w cierpieniach. Zgłosiliśmy to na policję i rejonowa z Królewkieckiej prowadziła to, ale rozeszło się po kościach, Wiadomo, że swój swojemu nic nie zrobi. Właściciel tamtych psów zrobił to samo co ci z tymi psami zabójcami. Uciekł i myślał, że go nie znajdę, Pomylił się, Jedyna rada to trutka na szczury jak służby państwowe nie działają. Ząb za ząb. Pies za psa !!!!!
  • Pan z Topolowej nadal chodzi bez smyczy i nadal są problemy.... Współczuję Panu bo pierwsze co usłyszałam po przeprowadzce tutaj to właśnie historie z tym psem... I każdego dnia wychodzę w strachu..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Topolowa (2017-04-13)
  • @Topolowa - Wystarczy zgłosić w Straży Miejskiej lub na policji takiego delikwenta, takie jest prawo w Polsce że pies musi chodzić na smyczy i w kagańcu, czy się to komuś podoba czy tez nie. mandaty sa od 50 zł do 500zł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    jaa567(2017-04-14)
  • Strasznie mądre to ...... gorzej jak zatrujesz psa kogoś Bogu ducha winnego. To nie pies jest winny tylko jego wlascicie
Reklama