UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kase zawsze doi badz robi sie na tych najbiedniejszych (glupis bos biedny biednys bos glupi) jak nie z lewa to z prawa, no sory taki mamy klimat jakto jedna pani POwiedziala, nie ja ustalam ceny masla, mam nadzieje ze ta kobieta w biedronce na kasie dostaje wieksza wyplate dzieki tej podwyżce, w filmie "Wojna polsko-ruska" jest scena w mcdonaldzie ktora jakos to tlumaczy "Prawda jest taka, że za każdą taką cole-(mozna wstawic maslo )naliczone jest dla niej za jej pracę. .. i uprzejmość"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    PISBIS(2019-03-06)
  • Bredzisz- cen nie kształtuje Polska, żyjemy w światowym kołchozie. Na cenę ma wpływ głównie popyt. Popyt na masło ogromnie wzrósł w USA. Były też zawirowania w Nowej Zelandii - jednego z głównych producentów.
  • skoro popyt rosnie to cena powinna spadac, "Prawo popytu oznacza, że zależność między ceną dobra oraz wielkością popytu na to dobro jest odwrotna. To znaczy, że przy ceteris paribus, wraz ze wzrostem ceny danego dobra, zmaleje zapotrzebowanie na dobro, a wraz ze spadkiem ceny dobra zapotrzebowanie na nie rośnie. " piszesz Popyt na masło ogromnie wzrósł czyli powinno potaniec, chyba ze amerykanie nam maslo wywożą i u nas podaz spadla przez co ceny wzrosly, ty mi bredzisz ale kazdemu sie zdarza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BISPIS(2019-03-06)
Reklama