UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • UWAGA UWAGA !!! Wystarczy zrobić instalacje z miasta jakaś modernizacja albo dać dotacje na ogrzewanie gazowe w pokryciu. .. co za filozofia ludzie kochają palić węglem? woleli by mieć normalne ogrzewanie. .. MIASTO CZAS NAJWYŻSZY ZAMIAST Tracić pieniądze w syzyfowe inwestycje ruszcie w tym kierunku i nie bedzie smogu i cieplo bedzie w domach. .. LOGIKA. Wiem że bedzie ryk hejterów ale wiedzcie, że nikt nie chce palić tym cholernym węglem i latać do piwnicy non stop. pozdrawiam !
  • @polak - Zapomniałeś dodać że czad i syf leci często na klatki jak i w domu niebezpiecznie, a zawołaj kominiarza to zatka komin, ja tak miałem i wiem co to jest. .. .. mam 60 lat staż pracy ok. 40 lat i mam na stare lata katorgę
  • @polak - swieta racja tez wole zaplacic i miec cieplo a nie wracam z pracy i zamiast zjesc obiadek odpoczac to musze dybac do piwnicy po opal i palic w piecu jeszcze jak jest cug to pol biedy a jak nie chce sie rozpalic to dopiero cyrk do wieczora sie piepsze z paleniem i zaraz trzeba spac zeby do pracy rano wstac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    piecuch(2017-12-05)
Reklama