UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami rodzice, przy cichej aprobacie urzędników oświatowych doprowadzą do tego że w Elblągu pozostanie z 5 szkół podstawowych. Mniej dzieci, wydział edukacji, który zamiast dbać o poziom nauczania we wszystkich placówkach pozwala na brak rejonizacji, dzieki temu są szkoły przeładowane a inne prawie puste i gotowe. Zostaje na rynku tylko 1,12,21,może 18,19,16.I tyle w tym temacie.
  • Ciekawe, dlaczego do tych szkół chcą posyłać swoje dzieci rodzice, a do pozostałych nie???? Stoją puste i gotowe - tylko do czego gotowe???? Nie poślę dziecka do szkoły, tylko dlatego, że jest pusta i gotowa, tylko do takiej, która oferuje mi dobrej jakości usługę.
  • Nie zgodzę się z tym. Dwoje moich dzieci posłałam do szkoły na Zawadzie. Były sukcesy, egzaminy zdane bardzo dobrze. Nauczycielka przygotowywała corke do konkursu poswiecajac na to mnostwo. Syn mojej siostry uczący się się w gim przy ogilnuaku napisał testy raczej słabo. Do konkursu z matematyki przygotowywał się praktycznie sam.
  • Wydział (Departament) Edukacji właśnie za bardzo dba o rejonizację. Są szkoły, w których rejonie powstają nowe ulice (15,11,16) i wszystkie te nowe ulice dostają właśnie te szkoły, może by tak zmienić w ogóle rejonizację, czemu np. 6 nie dostaje żadnej nowej ulicy, czyżby to była zła szkoła? Uważam, że od kilku lat jest to bardzo dobra szkoła, która corocznie ma w rejonie ok. 40 przyszłych uczniów i corocznie 3 klasy pierwsze, a np. 15 czy 11 ok. 80-120 maluchów i też 3 klasy, chyba to czymś świadczy, myślę że DE chętnie pozbyłby się "Szóstki". A że 1,12,21 przetrwa to każdy wie bo tam przyjmuja tylko dzieci notabli elbląskich. Boże, pieniądze za edukację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Rodzicz6(2015-01-27)
  • Rywalizacja między sp6 a sp15 to też ciekawa sprawa. A to, że sp6 nie dostaje żadnej nowej ulicy nie swiadczy o przestrzeganiu rejonizacji!
Reklama