UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @GallAnonim - Nie ubliżają?- No popatrz A ja cały czas widzę szydzenie z kasjerek, ludzi pracujących fizycznie i wszystkich innych, którzy ponoć nie są tak wielce wykształceni jak oni-n buhahahaha- podyplomówczeczki na EUHE, Iławie i innych wynalazkach- proszę cię. .. :)
  • Porownujesz odpowiedzialność nauczyciela do pracownika fizycznego? Ich godziny pracy? Tu nie chodzi o szydzenie. Twoim tokiem rozumowania, odpowiedzialność materialna jest większa niż odpowiedzialność za wychowanie, nauczanie? Gratuluje. To może nauczycielom płacić za oceny... Hmm... Za "szóstkę" 24 zł od "głowy"... Wtedy sami prymusi będą ze szkół wychodzili... Ty nie rozumiesz powagi i odpowiedzialności zawodowej. Moi nauczyciele mnie ukształtowali, chciałem i potrafiłem się uczyć, nie potrzebowałem korków, jestem dziś wdzięczny za to co dla mnie zrobili. Dziś sam mam dziecko w wieku przedszkolnym, i jakoś potrafię to zorganizować, bo jestem rodzicem, a więc NIEZALEZNIE OD OKOLICZNISCI TO JA JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA MOJE DZIECKO, a przerzucanie tego na innych, zawiść, że jak to tak, ja mam zająć się swoim dzieckiem dłużej niż 4 godziny i więcej niż 3 dni w tygodniu, jest dla mnie prostactwem Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    GallAnonim (2019-04-11)
  • @GallAnonim - Gdy pracownik fizyczny buduje dom sklep, mosty itd. to według ciebie nie ma odpowiedzialnej pracy? A jak przez jego błąd zginą ludzie? Przez twój błąd w nauczaniu uczeń dostanie jedynkę, a przez błąd pracownika fizycznego ktoś może stracić zdrowie albo nawet życie. I czyja jest większa odpowiedzialność?
  • @GallAnonim - proszę nie porównywać nauczycieli tych sprzed 20-30 lat z tymi, którzy uczą dziś!! Kiedyś nauczyciel musiał przygotować sie do lekcji, a dziś nawet 3latki w przedszkolu mają książki i Panie tylko wyrywają karteczki, a to z misiem do pokolorowania, a to do wycięcia. Podręczniki z Nowej Ery są tak w większości przygotowane, że nawet murarz by poprowadził lekcje. Tablice interaktywne, suchościeralne, laptopy w klasach. .. .dziś nauczyciel by nie wiedział co z kredą ma zrobić!
Reklama