UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @struś - w jednym się zgadzamy - ciemnymi i niewykształconymi ludźmi (tymi po SN również ) łatwiej się rządzi dlatego tak tłumnie idziecie za Broniarzem. Lepiej, niż Pan bym nie określiła środowiska nauczycieli.
  • A co Pani takiego w życiu porabia, że tak aktywnie włącza się Pani do dyskusji? Sama jest Pani przedstawicielem ciemnogrodu, ktorym tak łatwo sterować. Pani zdanie własne nie jest wlasnym... Emocje biorą gore, przez co nie potrafi Pani logicznie się wypowiadać, a i bez emocji zapewne stwarza to kłopoty Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    GallAnonim (2019-04-11)
  • @GallAnonim - Tak się składa, że pracuję w placówce oświatowej i prowadzę kadry. .. również mam ukończone studia i to dzienne, albo poprostu je mam, bo niestety 30 % nauczycieli wogóle nawet licencjata nie ma ( jest tylko po SN) a kolejne 30% skończyła studia zaoczne, więc proszę mnie nie obrażać i nie nazywać ciemnogrodem. Codziennie widzę jak pracują nauczyciele, gdy rodziców nie ma obok. .. .i oczywiście też nie można wszystkich do jednego worka wrzucać bo są nauczyciele, którzy powinni minimum 5-6 tyś netto zarabiać i na to zasługują, ale są i tacy, którzy nigdy nauczycielami nie powinni być. I proszę się nie dziwic, że osoby pracujące w administracji szkół, czy w urzędzie miejskim hejtują nauczycieli. .. .pracujemy po 40 godzin tygodniowo za pensje ok 2 tyś netto ( większość nawet tyle nie ma), zazwyczaj mamy lepsze wykształecenie, niż nauczyciele, aby dostać pracę w urzędzie czy szkole trzeba wygrać konkurs, a nie jak nauczyciel wystarczy rozmowa o pracę i tyle, również zabieramy pracę do domu, poniewaz ustwawy, rozporządzenia i inne zmeiniają sie z dnia na dzień i nie mamy nawet połowy przywilejów jakie mają nauczyciele.
Reklama