UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @GallAnonim - proszę nie porównywać nauczycieli tych sprzed 20-30 lat z tymi, którzy uczą dziś!! Kiedyś nauczyciel musiał przygotować sie do lekcji, a dziś nawet 3latki w przedszkolu mają książki i Panie tylko wyrywają karteczki, a to z misiem do pokolorowania, a to do wycięcia. Podręczniki z Nowej Ery są tak w większości przygotowane, że nawet murarz by poprowadził lekcje. Tablice interaktywne, suchościeralne, laptopy w klasach. .. .dziś nauczyciel by nie wiedział co z kredą ma zrobić!
  • To dlaczego ten Pani murarz nie prowadzi lekcji? W żadnym zdaniu nie porównałem do nauczycieli sprzed 20-30 lat. Pani czyta że zrozumieniem, czy Pani tok myślowy jest przeładowany do tego stopnia, że pisze Pani, co ślina na język przyniesie, a tam sama flegma...? W Polsce jest obowiązek nauczania dzieci, ale skoro Pani potrafi lepiej to dlaczego nie uczy Pani dziecka w domu? Za ciężko, nie potrafi Pani? Plujecie na nauczycieli... Zlikwidujmy szkoły, wprowadźmy obowiązkowe nauczanie w domu i wszyscy zadowoleni... No chyba, że nie Pani, bo Pani nie potrafi,ale to już ustaliliśmy Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    GallAnonim (2019-04-11)
  • @GallAnonim - Niestety nie ma już takich nauczycieli, jak byli właśnie 20-30 lat temu. Oni pracowali ciężko i byli oddani swoim uczniom. Nie tylko uczyli, ale nauczyli. Teraz w większości są to ludzie zadufani w sobie. Uwazaja że tylko oni ciężko pracują i bez nich świat by nie istniał. A co do nauczania w domu to coraz więcej osób uczy samemu swoje dzieci i to z bardzo dobrym wynikiem.
  • @GallAnonim - aaa i to Pan powinien czytać ze zrozumieniem. To cytat Pana wypowiedzi "Moi nauczyciele mnie ukształtowali, chciałem i potrafiłem się uczyć, nie potrzebowałem korków" dalej pisze Pan, że ma dziecko w wieku przedszkolnym więc łatwo mozna wywnioskować, że jest Pan w wieku ok 30-40 lat więc Ci Pańscy nauczyciele uczyli właśnie 20-30 lat temu jak napisałam.
Reklama