UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • od zarania dziejów człowiek to ssak i cyca ciągnie. .nasze prababki, babki i mamy karmiły nas piersią i jakoś żadna nie afiszowała się z tym kultem. .dyskretnie i bez sensacji nakarmiła dziecko i tyle. .. a tutaj jakieś pompatyczne ideologie. .. kogo chcecie omotać???? chcesz to karm ale nie zmuszaj mnie do patrzenia na swoje żylaste, nabrzmiałe balony!!! dla Ciebie to cud a dla mnie. .. wolę nie mówić. A tak na marginesie to dziwne, zjawisko. .gdyby uwierała mnie fiszbina w staniku i odsłoniłabym pierś żeby poprawić. .. hmmmm. .. byłabym usprawiedliwiona czy oskarżona za obnażanie się????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    fiszbina(2015-06-01)
  • Wyjdźże już z lasu fiszbino, "kogo chcecie omotać" cudowne:) Może przynajmniej one przeczytały o co w tej akcji chodzi, bo ty widzę raczej bez zrozumienia. Nasze babki prawie nie karmiły nasze matki znikomo, co nie wykształciły się organy? Bo akurat komórki macierzyste temu sprzyjają, jeśli nie wiedziałaś, lub nie możesz tego ogarnąć, bo na to wskazuje brak świadomości niektórych ignorantów, to przynajmniej pozwól się ośmieszać, -- myśl! Do zakrystii- dobre sobie, sama bym tam nie weszła, a co dopiero z małym dzieckiem, było by bardzo w guście księdza, to dopiero "niezręczne"!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    bowiem(2015-06-01)
Reklama