UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Karmienie piersią - instynkt czy trudność? Weź udział w warsztatach

Elbląg, Karmienie piersią - instynkt czy trudność? Weź udział w warsztatach
fot. arch.portEl

Aktywna Szkoła Rodzenia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. Karmienie piersią - instynkt czy trudność?

Od 26 maja do 1 czerwca potrwa Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Szpital Wojewódzki w Elblągu promuje upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy o zaletach karmienia piersią oraz aktywnie wspiera kobiety karmiące piersią.
       Karmienie piersią to najbardziej optymalny sposób żywienia noworodków i niemowląt, który zapewnia im prawidłowy rozwój psychofizyczny, zapewnia najlepszą ochronę immunologiczną.
       Promocja karmienia piersią oraz wspieranie matek w okresie laktacji to istotny element działalności Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, którego wiedza i umiejętności opierają się na wszechstronnej wiedzy opartej na badaniach naukowych i umiejętnościach praktycznych.
       Certyfikowany Doradca Laktacyjny, mgr Elżbieta Winiarczyk od ponad 5 lat współpracuje z naszą Szkołą Rodzenia, aktywnie wspiera matki na oddziale położniczo-noworodkowym, udziela porad w Gabinecie Porad Laktacyjnych na terenie WSZ. Nasze warsztaty mają na celu uświadomienie społeczeństwa, że akt karmienia piersią może wymagać wielodyscyplinarnego wsparcia w momencie, gdy pojawią się trudności. Zapewniamy bogaty program i udział specjalistów z różnych dziedzin.
      
       W programie:
       1. Standardy opieki okołoporodowej. Opieka nad noworodkiem, połóg i laktacja - dr n. med. Anna Tałaj, położna, kierownik Szkoły Rodzenia WSZ w Elblągu
       2. Wpływ hormonów na przebieg porodu i laktacji - Beata Więckowska, położna, specjalista z zakresu opieki przed i okołoporodowej
       3. Karmienie piersią - zgodnie z naturą - Elżbieta Winiarczyk, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, mgr pielęgniarstwa
       4. Wpływ karmienia dzieci na rozwój mowy - Agnieszka Wolna - Żak, neurologopeda
       5. Wsparcie fizjoterapeutyczne do prawidłowego i efektywnego ssania noworodka urodzonego drogą cięcia cesarskiego - Sebastian Niżnik, mgr fizjoterapii
      
       Czekamy na Państwa 29 maja (wtorek) w godz. 15 - 19 w sali konferencyjnej WSZ w Elblągu, ul. Królewiecka 146 (niski parter).
       Do zobaczenia na warsztatach!
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama