UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mam juz dosc KODu, sa strasznie namolni i nachalni. mam wrazenie ze oni tez juz sami nie wierza w to co krzycza ale robia to byleby robic taka sztuka dla sztuki takie komusze malowanie trawy na zielono itd. Minal rok od kiedy Duda zostal prezydentem, kaczyniak z pisem tez juz zadzi prawie 8 miesiecy. jakos nie zauwazylam zeby ograniczono moje swobody obywatelskie ani zeby odebrano mi demokracje. siostra sie nawet cieszy bo ma trojke dzieciaczkow i dostaje teraz dodatkowe pieniadze. dzieki temu jej dzieciaki pierwszy raz pojada na zorganizowana kolonie w te wakacje. wziela im nawet laptopa na raty. ten KOD to istna targowica. mam wrazenie ze tam poprostu toczy sie walka o interesy jakichs przestepcow typu kijowski petru i wplywy tych bandziorow z magdalenki typu michnik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    mamakaroliny(2016-06-02)
  • Wiecie co każdy ma prawo być głupi, ale są granice ciemnoty. Kupujecie pisowską propagandę jak "dziadka z Wermachtu". Ciemnota!
Reklama