UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejna pracownia w Centrum Kształcenia Praktycznego

 
Elbląg, Kolejna pracownia w Centrum Kształcenia Praktycznego
fot. nadesłana
Reklama

Trzy dni do zakończenia roku szkolnego. Uczniowie są już w przedwakacyjnych nastrojach. Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu jeszcze nie odpoczywa. W dniu 24 czerwca 2015 roku nastąpiło oficjalne otwarcie kolejnej pracowni specjalistycznej – pracowni komputerowej i audiowizualnej.

Pracownia powstała dzięki przychylności Naczelnika Urzędu Skarbowego w Elblągu Jarosława Orłowskiego, który zdecydował przekazać nieodpłatnie wycofywany z urzędu sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem. Urządzenia były użytkowane, lecz w pełni nadają się jeszcze do celów dydaktycznych.
       Uczniowie pod nadzorem nauczycieli CKP wykonali w pracowni instalację teletechniczną i zasilająca. Komputery pracują w sieci oraz mają dostęp do szerokopasmowego Internetu.
       W związku z tym, że jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży w nowo otwartej pracowni 22 czerwca przeprowadzony został egzamin zawodowy z części pisemnej dla osób dorosłych uczących się w CKP na bezpłatnych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodach operatora obrabiarek skrawających i fryzjera. Forma elektroniczna egzaminu to nie tylko nowatorskie rozwiązanie, ale także sprawdzenie się w standardach dotyczących wyposażenia sprzętowego oraz jego oprogramowania.
      
      
Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama