UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Konferencja Elbląskich Organizacji Pozarządowych

 
Elbląg, Konferencja Elbląskich Organizacji Pozarządowych
Reklama

Zainteresowanych sprawami społecznymi miasta zapraszamy 6 czerwca na doroczną Konferencję Plenarną Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Rozpocznie się ona o godz. 16.45 w Ratuszu Staromiejskim.

Podczas wydarzenia odbędą się wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych do Elbląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kadencję 2017-2020. Sylwetki kandydatów są zaprezentowane tutaj.
       - Będziemy wybierać 5 z 6 kandydatów, którzy zasiądą w Radzie w kadencji 2017-2020. Wybrane osoby będą głosem konsultacyjnym w zakresie spraw ważnych dla reprezentowanego przez siebie środowiska – informuje Anna Śledzińska, organizatorka konferencji z Centrum Organizacji Pozarządowych. – Uprawnieni do głosowania są przedstawiciele wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Elbląga – objaśnia. Wybory są przeprowadzane w sposób tajny, zwykłą większością głosów, niezależnie od ilości organizacji biorących udział w głosowaniu. Ci, którzy nie mogą wziąć udziału w konferencji swój głos mogą oddać wcześniej. Karty do głosowania są wydawane w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 30) od 26 maja do 2 czerwca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
       - Wartościowym punktem programu konferencji będzie też aktywna prezentacja Stowarzyszenia Klon/Jawor dotycząca praktycznych wskazówek na temat kreowania wizerunku organizacji pozarządowych – dodaje Śledzińska. Następnie będzie czas na dyskusję o problemach i wyzwaniach elbląskich organizacji oraz współpracy z samorządem. Na koniec wydarzenia zaprezentujemy wyniki wyborów. Planowana godzina zakończenia konferencji 19.30.
       Swoje uczestnictwo można potwierdzać mailowo (p.roclawska@eswip.pl) bądź telefonicznie 55 235 33 88 do 4 czerwca. Istnieje możliwość opieki nad dziećmi w trakcie konferencji. Jeżeli zajdzie taka potrzeba prosimy o wcześniejsze powiadomienie organizatorów.
      
ESWiP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama