Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs dziennikarski

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zorganizował konkurs dla dziennikarzy, w którym można wygrać 10 tys. złotych. W tym roku prawo zgłaszania prac mają również organizacje pozarządowe.

Przyznane zostaną dwie równorzędne nagrody w kategorii artykułów i audycji poświęconych ochronie konkurencji oraz poświęconych ochronie konsumentów o wartości 10 tys. złotych każda.
     Prace na konkurs należy zgłaszać do 30 kwietnia na adres: UOKiK, Departament Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej, Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa, z dopiskiem „Nagrody dla dziennikarzy”.
     Czwarta edycja konkursu „Libertas et Auxilium” organizowana jest przez Prezesa UOKiK wraz z Centrum im. Adama Smitha, Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich oraz Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.
     
     Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.uokik.gov.pl.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Nie ma co się napalać: "Do konkursu mogą być zgłaszane artykuły prasowe (w tym rozpowszechniane za pośrednictwem Internetu – na stronach www) oraz audycje radiowe i telewizyjne poświęcone problematyce ochrony konkurencji i ochrony konsumentów, opublikowane bądź wyemitowane w 2008 roku. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kizia-mizia(2009-04-22)
 • Dotyczy: Moda na orkiestrę. Niech Redakcja jaj nie robi z ta cenzurą tylko puszcza teksty „ Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. ” pojawiająca się przy niektórych artykułach jest naprawdę irytująca. Jak ten kącik w końcu się nazywa? „ A moim zdaniem” czy „ A Redakcji zdaniem”
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Czerwony(2009-04-22)
 • A ja bym chciała, żeby wszystkie artykuły miały taką regułkę! Chamstwo, złośliwość, agresja i niekulturalne słownictwo, jakie panuje wśród komentarzy odstrasza zwykłych czytelników i sprawia, że portel robi o wiele gorsze wrażenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  cenzorka(2009-04-22)
 • Trochę racji masz Cenzorko ale zawsze jest jakieś ale. Wystarczy, że Redakcja przestrzegać będzie tego o czym pisze obok ramki do wpisywania tekstu jesteśmy pruderyjni i wykropkowujemy co trzeba, pomijamy wyzwiska kasujemy wypowiedzi szerzące nienawiść narodowościową, rasową, religijną i środowiskową itd. Stosowana regułka powoduje sugestię, że nie o formę wypowiedzi chodzi. Tylko - Krytycznych ocen nie puszczamy. Nawet bardzo ładnie napisanych A to zły znak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Cz(2009-04-22)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Dispersion Soft
Żarówki LED
Clinex W3 Multi
Clinex Grill