Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Konkurs recytatorski w MDK-u

 
Elbląg, Konkurs recytatorski w MDK-u Ubiegłoroczni recytatorzy, fot. nadesłana
Rek

W sobotę, 7 marca o godz. 10 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu ul. Bema 37, odbędzie się 31. Mały Konkurs Recytatorski dla klas I-III.

Tego dnia na scenie MDK wysłuchamy recytatorów:
     1. SP nr 6 – Jan Romanowski; repertuar : „Placek” Wandy Chotomskiej; op. Bożena Dziudziel
     2. SP nr 6 – Kamil Grabkowski; repertuar: „Pan Teofil” Jana Kazimierza Siwka; op. Magdalena Kozakiewicz
     3. SP nr 9 – Aleksandra Szlak; repertuar: „Kość niezgody” Władysława Piechoty; op. Anna Snopek
     4. SP nr 9 – Amelia Zając; repertuar: „Przestroga” Władysława Piechoty; op. Małgorzata Szczepaniuk
     5. SP nr 15 – Adam Wroński; repertuar: „Okulary” Danuty Wawiłow; op. Aleksandra Wiśniewska
     6. SP nr 15 – Franciszek Olechnowicz; repertuar : „O Fabianie” Danuty Wawiłow; op. Krystyna Migacz
     7. SP nr 18 – Milena Rutkowska; repertuar: „Deszczowa przygoda” autor nieznany; op. Krystyna Migacz
     8. SP nr 18 – Przemysław Tonga; repertuar: „Tropiciele” Natalii Usenko; op. Karolina Walińska – Grabowska
     9. SP nr 19 – Oliwia Cichocka – Radek; repertuar: „A jak będę dorosła” Danuty Wawiłow; op. Anna Owczarek
     10. SP nr 19 - Maja Lusińska; repertuar: „Wyprawa balonem” Rafała Wejnera; op. Izabela Jędrzejewicz
     11. SP nr 25 – Maciej Bidziński; repertuar: „Rybi bal’’ Jana Czarnockiego; op. Alicja Smukowska
     12. SP nr 25 – Zuzanna Pacholska; repertuar: „Krowa w kinie’’ Juliusza Wasilewskiego; op. Henryka Mackiewicz
     13. ZPSM w Elblągu – Michał Kica; repertuar: „Sroczka- złodziejka’’ Anny Kaca; op. Elżbieta Bammes
     14. ZPSM w Elblągu – Wiktor Szerszeń; repertuar: „Paweł i Gaweł’’ Juliana Tuwima; op. Aleksandra Szerszeń
     15. SP nr 4 – Gracjan Scecewicz; repertuar: „Okulary” Juliana Tuwima; op. Ewa Maliszewska
     16. SP nr 4 – Dominika Kocyk; repertuar: „Samochwała’’ Jana Brzechwy; op. Ewa Maliszewska
     17. SP nr 16 – Weronika Kamieniak; repertuar: „Arbuz’’ Jana Brzechwy; op. Małgorzata Paprocka
     18. SP nr 16 – Dagmara Beksa; repertuar: „Żuk ‘’ Jana Brzechwy; op. Małgorzata Paprocka
     A za tydzień, w tym samym miejscu i o tej samej porze zobaczymy zmagania recytatorów z klas IV - VI.
     Zapraszamy.
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety dziecięce
Fototapety z Nowym Jorkiem
Fototapety dziecięce
Fototapety Trójmiasto