UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale co to w ogole jest, ze jakis ...bo kogos takiego nie mozna nazwac mianem nauczyciela, przychodzi sobie po swojej robocie dorabiac na panstwowce. To niech do mojego dziecka przyjdzie z rana a do swojego prywaciarza idzie na wieczor, zobaczymy jak dlugo popracuje u prywaciarza. Kopa mu da. Ja sobie nie zycze zeby ktos taki uczyl moje dziecko. Nauczyciel ma byc do dyspozycji dziecka i szkoly a nie swoich prac No ku....co tej pis odpier...w mechaniku to same dziadki zamiast co to nie umie wiedzy z mechatroniki przekazac., nie umie bo sam jej nie skonczyl, bo nie bylo gdzie uczyc. Szkola schodzi na psy. I tyle w temacie. Na cale szczescie pracodawca ma w d...jaka kto ma szkoke tylko czy jest rozgarniety i cokolwiek umie. A nie dyplomy. Wszystkiego idzie sie nauczyc. Tyle w temacie Pis nas zrujnuje!
  • Kochani Rodzice, zwłaszcza wszyscy Ci, którzy twierdzą, że nauczyciele zarabiają zbyt dużo, a podwyżki się im nie należały. Pogódźcie się z tym, ze jakość nauczania zawodowego z roku na rok będzie spadać, a Wasze dzieci będą skazane na prywatne doskonalenie swoich umiejętności za duże pieniądze. Byłem nauczycielem kontraktowym m. in. przedmiotu zawodowego w elbląskich placówkach, moja pensja pensja wynosiła około 1950 zł netto (po podwyżkach teraz zarabiają chyba 2100(?)). Szkoła nie ma możliwości zatrudnienia fachowca, jako dedykowanego specjalisty i zaoferowania mu konkurencyjnej stawki. Obecnie pracuję w prywatnej firmie na terenie Gdańska, a moja pensja po po roku pracy jest ponad 4krotnie wyższa, niż ta, którą otrzymywałem w pracując szkole (a dokładniej w kilku, żeby skleić etat). Żaden dobry fachowiec, nie będzie uczyć waszych dzieci za te śmieszne pieniądze, które jak wy twierdziliście i tak są dość spore. Więc mam propozycję - uczcie ich teraz sami. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    3
    Zadowolony(2019-09-03)
  • Fantastyczny pomysł! Ja akurat mam odwrotnie rano pracuje w szkole pozniej w pryw firmie... Wracam do domu zmęczona muszę się zająć rodzina a rano... Dalej nie wyspana idę do twojego dziecka... Jaka to różnica?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Macie co chcieliscie(2019-09-04)
  • @Zadowolony - Brawo!! Komentarz w punkt. Tak krzyczała większość, że nauczyciele to zarabiają ogromne pieniądze, a o 10 już kawkę w domu piją i jak się nie podoba to niech zmienią! No to zmienili i zmieniają :) Szkoda tylko dzieci, bo będą ich uczyć miernoty, które skończyły szkołę, ale są za słabe żeby pracować w prywatnych firmach albo nauczyciele z pasją.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ploterek(2019-09-04)
Reklama