Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Liceum Plastyczne najlepsze w makroregionie

 
Elbląg, Liceum Plastyczne najlepsze w makroregionie fot. nadesłana
Rek

Już po raz czwarty uczniowie klasy III reprezentowali Liceum Plastyczne na 9 Makroregionalnym Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby w Łomży. Efekt wyjazdu trzecioklasistek przerósł wszelkie oczekiwania. Uczennice zdobyły dwa pierwsze miejsca.

Jak co roku było dużo wytężonej pracy, nerwy, mierzenie się z materią sztuki już na miejscu.
     W tym roku najlepszy indywidualny wynik (29.8/30) uzyskała Adrianna Leszczyńska, a bardzo dobre prace pozostałych uczennic: Natalii Sobczak i Malwiny Malinowskiej zaowocowały zdobyciem przez szkołę pierwszego miejsca w klasyfikacji makroregionu północno-wschodniego.
     Organizatorem przeglądów jest Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Przeglądy mają na celu: dokonanie oceny poziomu kształcenia w przedmiotach artystycznych, umożliwienie prezentacji uczniów, promocję utalentowanej młodzieży oraz wymianę doświadczeń pedagogicznych w zakresie najnowszych tendencji w nauczaniu.
     W przeglądach obligatoryjnie biorą udział wszyscy uczniowie klas III liceów plastycznych i klas V ogólnokształcących szkół pięknych publicznych i niepublicznych. Każdy uczeń prezentuje swoje prace z I szkolnego etapu oraz wykonuje na miejscu pracę w jednej z trzech dziedzin.
     Uzyskany wynik potwierdza bardzo dobry poziom nauczania w naszej szkole, indywidualną pracę z uczniem oraz rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów. Przypominamy, iż ubiegłym roku szkoła zajęła III miejsce w makroregionie, a w etapie centralnym Natalia Magalska zdobyła I miejsce, uzyskując indeks uczeni wyższej z prawem wyboru zarówno szkoły, jak i kierunku.
     Serdecznie gratulujemy uczennicom i nauczycielom prowadzącym – Aleksandrze Hońko i Kindze Kosacz-Drozdek. I co tu dużo mówić – duma nas po prostu rozpiera.

Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Naszywka GODŁO
Ręcznik z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA