UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Liderzy poszukiwani w Pasłęku

 
Elbląg, Liderzy poszukiwani w Pasłęku

Ruszyła rekrutacja liderów do Szlachetnej Paczki. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzyma 960 osób w całej Polsce. W Pasłęku wciąż szukamy kandydatów do roli lidera. Zgłaszać się można do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

Kim jest Lider?
       Zadaniem lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – Szlachetną Paczką – w poszczególnych lokalizacjach. Lider zarządza zespołem wolontariuszy, organizuje ich pracę, nawiązuje współpracę z firmami i instytucjami, ma również okazję organizować finał w Paczce.
      
       Lider – nowy wymiar wolontariatu
       Bycie liderem to nie jest zwykły wolontariat. W Szlachetnej Paczce łączy się pożyteczne z pożytecznym – nie tylko pomaga się potrzebującym, ale inwestuje się także w swój rozwój zawodowy. Funkcja lidera pozwala zdobyć najbardziej pożądane na rynku pracy umiejętności: zarządzanie projektami, zarządzanie ludźmi, umiejętność pracy w zespole. Lider to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie.
      
       Dlaczego warto?
       Losy liderów potwierdzają, że doświadczenie zdobyte w Paczce przekłada się na atrakcyjność na rynku pracy: – Zostałem Liderem na pierwszym roku studiów, nie mając żadnego doświadczenia zawodowego. Teraz jestem już na trzecim roku i pracuję jako project manager w firmie IT. W swojej pracy robię praktycznie to samo, co robiłem jako lider w Paczce: rozpoznaję potrzeby klienta, ustalam plan działania, deleguję zadania i pilnuję, żeby wszystko było wykonane na czas – mówi Damian, lider rejonu Muszyna w
       XV edycji Szlachetnej Paczki.
       Jako lider rozwijasz się zdobywając cenione kompetencje na rynku pracy, masz wpływ społeczno-biznesowy na lokalną społeczność oraz poznajesz niezwykłych ludzi!
      
       Wolontariat – warto mieć go w cv

       Wykształcenie, zdobyte umiejętności i znajomość języków to już nie jedyne sposoby na zaimponowanie przyszłemu pracodawcy: – Na rozmowy rekrutacyjne przychodzą do mnie bardzo ciekawi młodzi ludzie, ale zwykle ich hobby, czyli to, co robią po pracy, polega raczej na inwestowaniu w siebie: jazda na koniu, gra w tenisa, pływanie, turystyka… A tutaj młody człowiek napisał w cv, że swój wolny czas poświęca na aktywności społeczne. To jest coś niecodziennego – przyznaje Piotr Rak, prezes spółki Polargos, który zatrudnił w swojej firmie Bartosza Płaszczyńskiego, byłego lidera Szlachetnej Paczki.
      
       Jak zostać liderem?

       1. Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl
       2. Przyjedź na szkolenie, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu liderem.
       3. Przejdź przez rozmowę rekrutacyjną.
       4. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia.
       5. Podpisz umowę i zacznij działać!
       Rekrutacja Liderów potrwa do 30 czerwca. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczby lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie warto zwlekać!
       Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej znanych programów pomocowych w Polsce. Co roku Paczka dociera do dziesiątek tysięcy ludzi żyjących w prawdziwej biedzie, dając im nadzieję na lepsze jutro. Aby to wszystko mogło się udać, niezbędni są liderzy, którzy poprowadzą Szlachetną Paczkę w swojej lokalnej społeczności.

       Patronem medialnym Szlachetnej Paczki jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Marta Podgórska, koordynator regionalny projektu Szlachetna Paczka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama