UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skromny - nie wiem o co Tobie chodzi. Mam wrażenie że coś z tą Twoją skromnością jest nie tak. Oczekujesz jakiegoś poklasku dla siebie? Skoro jesteś w jakimś zespole operacyjnym to chyba wiesz dokładnie że cała odpowiedzialność za powodzenie operacji spada na tego co operuje. Oczywiście że ważne są czyste narzędzia, ale co to ma wspólnego z precyzyjnym zszyciem wszystkich naczyń. Czy to dzięki technikom (sterylizacji ), pielęgniarkom, anestezjologom, kucharkom, salowym i innym pracownikom służby zdrowia operujący ma taką wiedzę i umiejętności w operowaniu? Wiadomo że w służbie zdrowia wszyscy są od siebie zależni. Jedni robią prześwietlenia inni analizy jeszcze inni dbają o czystość i. t. d. Tylko że oni nie mają żadnego wpływu na to jaką wiedzę i umiejętności posiada operujący. A czytając artykuł odnoszę wrażenie że ten pan dr. jest skromną osobą więc daj już spokój i zajmij się czymś pożytecznym, a nie czepiasz się czyjejś skromności.
  • Skrót dr nie wymaga kropki na końcu. A moje posty mają na celu pokazanie, że sukces operatora to tak naprawdę sukces całego zespołu. I byłoby miło gdyby wszyscy, łącznie z operatorem, o tym pamiętali. Pokłony wyłącznie dla operatora to fałszowanie rzeczywistości. Żegnam bez najmniejszego żalu, bo widzę brak woli zrozumienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Skromny(2019-05-04)
Reklama