Poniedziałek 18-03-2019, imieniny Cyryla, Narcyza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi mają głos

 
Elbląg, Młodzi mają głos
fot. nadesłana
Rek

W Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu odbyła się III Konferencja „Drogi do samorządności”, w której uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Samorządów Uczniowskich z elbląskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wraz z opiekunami. W trakcie dyskusji rozmówcy starali się odpowiedzieć na pytanie, czy głos młodych ludzi jest słyszalny i czy w ogóle istnieje.

Spotkanie podzielone było na dwie części. Podczas pierwszej z nich odbyła się dyskusja prowadzona przez dr Krzysztofa Sidorkiewicza, a uczestniczyli w niej: Łukasz Żmuda – były przewodniczący samorządu studenckiego PWSZ w Elblągu, Tomasz Budziński, Kazimierz Deputat oraz Grzegorz Ciszewski z Młodzieżowej Rady Miasta, a także Marcin Felka - nauczyciel SP 25.  Poruszono kwestię roli udogodnień oraz narzędzi internetowych jako środków wzmacniających głos młodzieży, ale również zwrócono uwagę na niebezpieczeństwa związane z obecnością w przestrzeni internetowej w obecnych czasach. Po zakończeniu dyskusji odbyły się spotkania warsztatowe dla młodzieży. Każda z trzech grup warsztatowych otrzymała do rozwiązania problem dotyczący życia młodych ludzi, a zadaniem uczestników było zaproponowanie rozwiązania danego problemu metodą dramy oraz przedstawienie wyników pracy pod postacią krótkiego materiału filmowego. Zaprezentowane filmy stały się okazją do wartościowych rozmów z młodzieżą i zaowocowały rzeczową dyskusją podsumowującą prezentowane treści.
     Podczas konferencji został również ogłoszony konkurs „Pomagam, więc jestem”. Trzecia Konferencja „Drogi do samorządności” obfitowała w konstruktywne rozmowy i inspirujące pomysły, co dowodzi o potrzebie i celowości spotkań. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za przyjęcie naszego zaproszenia i do zobaczenia w kolejnym roku.
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Konto poczty elektronicznej
Czytnik kart kryptograficznych