UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak dorośniesz to zrozumiesz, że w tym Elblągu tkwi głęboka komuna, układy, układziki, znajomości w Urzędzie Miejskim. Nikt z zewnątrz tego porządku nie zmąci. Władza wie lepiej i władza, czytaj Towarzysze partyjni nieboszczki KC PZPR tej władzy nie oddadzą młodym, chyba, że w sposób naturalny. Elbląg był i jest czerwony i tylko naturalna śmierć kolesi z układu oderwie ich od koryta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Bolo Jabolo(2019-11-05)
  • Bolo nie wiem ile ty masz lat. Uwazasz sie za doroslego ale nie wmowisz mi ze Elbląg stoi w miejscu. Chyba ze sam masz 15 lat i nie bylo cie na swiecie, przy czym nie wiesz jak kiedys wygladalo nasze miasto. Jaka komuna??? Nie wmawiaj innym ze Elblag nic sie nie zmienil przez te wszystkie lata. Sorry zmienili sie moze ludzie.. Są wredniejsi i patrza na wszystkich poprzez pryzmat ukladow i ukladzikow. Co ty zrobiles dla naszego miasta? Ps. Mam w rodzinie osobe ktora pracuje w um i zapewniam cie ze nie dostala sie tam przez zadne uklady.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    MieszkamTuiZyje(2019-11-05)
Reklama