UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panowie rolnicy, pługi w górę, a połowy dziur nie będzie.
  • Akurat tutaj muszę się zgodzić. Pracowałem w Niemczech na wsi i widziałem tam jak każdy rolnik przed wyjazdem z pola myje opony traktora myjką ciśnieniową, niektórzy też mają takie zbiorniki z wodą przez które przejeżdżają płucząc koła. U nas, zauważam to często jako rowerzysta jeżdżąc po drogach poza miastem rolnicy wyjeżdżają z pola na drogę wwożąc na oponach TONY błota, gnoju, słomy i co tam jeszcze. Potem to kamienieje i pojazdy dosłownie wciskają to w asfalt w wyniku czego powstaje wiadomo co. Dlatego oni mają drogi jakie mają a my, szkoda gadać. I naprawdę tak jest.
  • Ciekawy. .. Gdzie dokładnie myją te opony? Jeszcze na polu w błocie i jak się wyjeżdża te same błoto dalej się ciągnie z pola na drogę? W jaki sposób oni zostawiają tony słomy na asfalcie? Cały baloty tam leżą na asfalcie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    rrrrrr(2019-05-01)
  • @rrrrrr - Może ja odpowiem, rzadko wjazd na pola jest bezpośrednio na drogę główną. Najczęściej wjazdy są dokonywane z dróg zbudowanych obok drogi głównej. Struktura dróg jest nieco bardziej przemyślana jak w Polsce, oczywiście nie jest to zasadą, ale tam, gdzie byłem właśnie tak było. Ja osobiście jeżdżąc dużo po Niemczech nigdy nie spotkałem się z zabrudzoną drogą jak jest to często w Polsce. Chociaż muszę przyznać, że powoli z zaznaczeniem powoli i u nas się to zmienia, ponieważ coraz częściej rolnicy otrzymują mandaty za zanieczyszczenie dróg.
  • @aron - Dzięki Aron za odpowiedz, ale widzisz, to już całkiem zmieni temat. Nie można porównać jeden do jednego sieć dróg/położenia gospodarstwo-pole itd w Polsce i w Niemczech. Niech ludzie się wypowiadają które wiedzą o czym mówią, a nie że raz kiedyś gdzieś coś widzieli a myślą że na całym świecie tak jest oprócz w Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    rrrrrr(2019-05-02)
Reklama