UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na mundurki czy odzież, bo Pani DYREKTOR tak chce. Jeżeli tak bardzo zależy jej na mundurkach to niech kupi je za własną kasę. Moje ciężko zarobione pieniądze będę wydawała na co chcę. Zaraz będzie zmiana DYREKTORA i osobiście będę głosowała przeciwko, tym bardziej, że nie potrafiła sprostać problemom zgłaszanym przeze mnie.
  • Roszczeniowa mamunia, szkoła winna, dyrektorka, tylko nie mamusia.
  • Współczuję nauczycielom że muszą męczyć się z uczniami i ich rodzicami którzy sami nie zrozumieli co to jest szkoła i obowiązki szkolne zaszczepiając swoim dzieciom roszczeniową postawę. Ale życie szybko koryguje takie postawy. Ci co zrozumieli w porę kończą dobre uczelnie i maja dobrą pracę. Reszta jej szuka.
  • Ci, co zrozumieli czym jest szkoła realizują się w życiu, spełniają marzenia i są szczęśliwi. Jeśli ktoś uważa, że współczesna szkoła cokolwiek daje dzieciom kompletnie nie kuma jak kształtuje się rynek pracy oraz rzeczywistość, która je zastanie całkiem szybko. Pozostaje jedynie wierzyć, że takie zacofane rozwojowo jednostki są już na wyginięciu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    anes-ska(2017-12-01)
Reklama