UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Strasznie smutne to co czytam. .. negatywne opinie o mundurkach świadczą o totalnym olewaniu kwestii wychowawczych. Moje dziecko chodzi do tej szkoły, jest ogromną strojnisią, nie ukrywam stać nas na drogie ubrania i wyróżnia się w szkole. Nastolatce ciężko coś kazać w sprawie ubioru bo ja wyjdę do pracy a ona i tak ubierze to co chce. Teraz będzie z tym spokój. Marzyłyby mi się takie mundurki jak w UK ale mam świadomość, że rodzice nie odmówią sobie paczki papierosów czy innych używek aby dziecko wyglądało schludnie. Jestem w szoku jaką reakcję wywołują te koszulki. Moje dziecko zrozumiało, pogodziło się i w zasadzie to już widzi same plusy bo wszyscy będą wyglądać tak samo. Proszę mi wierzyć szczególnie Ci rodzice, którzy twierdzą że ich dziecko to na pewno by tak nie zrobiło, że dziewczyny zaskakują swoją rozwiązłością w szkole, idą do toalety i robią sobie zdjęcia bez bluzek i wysyłają i konkurują, która dostanie więcej czegoś tam od chłopaków. Albo idziemy w stronę normalności i skromności w szkole albo faktycznie pozwólmy dzieciom na wszystko włącznie z wydzieleniem pomieszczenia na palarnie, co by mogły legalnie palić a w zimę żeby nie marzły schowane gdzieś za blokiem z petem. Co do Pani Dyrektor to szkodą, że wytykacie jej tylko błędy, a nowe łazienki ? a nowe komputery ? nowa sala gimnastyczna? monitoring ? Żaden dyrektor tyle nie zrobił co obecny i trzeba to otwarcie przyznać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    absolutniezamundurkiem(2017-12-01)
  • @absolutniezamundurkiem - "bo ja wyjdę do pracy a ona i tak ubierze to co chce", i sama sobie to "co chce" kupi", czy też kupiła?????
  • @absolutniezamundurkiem - Przerost formy nad treścią to jeszcze nie sukces droga Pani. SP 16 może i rozwija się infrastrukturalnie, ale merytorycznie jest daleko za innymi placówkami. Mam dziecko w tej szkole i drugiego z całą pewnością tam nie puszczę, a to pierwsze już szuka sobie innej szkoły. Jak komuś wystarcza nowa sala, komputery i monitoring to luz. Ja oczekuję wysokiej jakości kształcenia, umiejętności rozwijania postaw prospołecznych i budowania zaufania oraz szacunku w szkole. To jest możliwie tylko wtedy, kiedy osoba zarządzająca placówką wie, z czym to zjeść, a tu niestety zrozumienia ZUPEŁNY BRAK. Warto pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci. Pani dyrektor ma prawo zdecydować jako osoba zarządzająca, jak będzie wyglądał strój uczniów w tej szkole. Ale jak już zdecydowała tak a nie inaczej to niech weźmie to na klatę i powie głośno: Tak taka jest moja decyzja i tak też zostanie wprowadzone!, a nie uprawia pseudodemokratyczną farsę. My rodzice naprawdę nie jesteśmy matołami Szanowna Pani!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    anes-ska(2017-12-01)
Reklama