UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ja nie mam niskiego wyksztalcenia wrecz przeciwnie. równiez pracuje na dwie zmiany a pracuje w aptece. w soboty i niedziele też. .. tak wiec jestem po ciezkich studiach a jednak zarabiam za malo. nie chciałabyś sie zamienic ze mna nauczycielko jedna z druga. ..
  • No ale kultury osobistej nie nauczyli....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    nie nauczycielka, rodzic, obser(2018-12-15)
  • Gdyby wszyscy którzy tu piszą popracowali w szkole , to też nie chcieliby się z nauczycielami zamienić. Po co te kłótnie i to jeszcze anonimowo ??? Każda praca ma swe plusy i minusy. Każdy decyduje o swoim losie wybierając kolejne szkoły , studia , bądź nie. W naszym kraju przedstawiciele wielu zawodów zarabiają za mało w porównaniu do wykształcenia, zaangażowania , odpowiedzialności i obowiązków i których inni nie wiedzą o o io w tym wszystkim chodzi. Nauczyciele zarabiają za mało i to też jest oczywiste. Przyjdźcie Państwo do szkoły i poobserwujcie młodzież i dzieci chociażby podczas przerw - co oni wyprawiają ... o pozostałych obowiązkach nauczycieli nie wspominam. A komu ten zawód i praca wydaje się łatwa - zapraszamy !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    szczera(2018-12-15)
Reklama