UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
Pokazuj
wątki
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od
najstarszych
 • Po co im Chiński język ?. Powaliło was w 19.Dzieciaki leeeedwo dukają po Polsku a tu im taki tragiczny język proponują. Wystarczy im Angielski a nie kszaczory chińskie. A powiedział pan ENTUZJASTA ile znaków potrzeba aby przeczytać gazetę czy książkę u chinoli ?. Minimum 3000 aby jako rako było. A nasi nieuki milusińscy mają z 26 znakami koszmary ortograficzne. Poroniony pomysł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 28
  Szok(2018-12-21)
 • @Szok - 3000 znaków to 3000 pseudowyrazów. To nie są znaki jak polskie a, b, c tylko jak ogień, księżyc itd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 0
  Niewiem,alesięwypowiem(2018-12-21)
 • Poroniony to jesteś ty. Znając język Chiński teraz czy w przyszłości, można zarabiać naprawdę duże pieniądze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 4
  (2018-12-21)
 • No ty z pewnością nie opanował byś nawet 30 znaków. A ja chcę żeby moje dziecko poznawało kulturę innych krajów oraz ich język i tobie nic do tego, wara od mojej decyzji. Ciebie i tak nie przyjęliby do grupy, bo tylko byś narzekał!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 5
  (2018-12-21)
 • @Szok - Z pobliskiej Lubawy pochodzi Weronika Truszczyńska, znana blogerka mieszająca i studiująca w Szanghaju. Dzięki jej znajomości chińskiego jej rodzina robi interesy z chińczykami. Angielski wystarcza mówisz? Dziś tak, a dasz gwarancję, że będzie tak za 20 lat? Kraje anglosaskie, może z wyjątkiem Australii, powoli upadają, a Chiny rosną w siłę. Ileż to już razy ludzkość przerabiała zmianę języka komunikacji międzynarodowej? Była już greka, łacina, lingua franca, arabski, francuski, rosyjski. .. teraz swoje 5 minut ma angielski, ale ile to będzie jeszcze trwało?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2018-12-21)
 • Nauka chińskiego podciągnie ich znajomość języka angielskiego, jeśli myślą o tym poważnie. Z powodu ograniczonej ilości materiałów i nauczycieli języka, będą musieli sięgać po źródła anglojęzyczne. Tak robią ludzie, którzy uczą się japońskiego i koreańskiego;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2018-12-21)
Reklama