UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa oferta szkoleniowa CKP i CKZiU

 
Elbląg, Nowa oferta szkoleniowa CKP i CKZiU

1 września 2017r. Centrum Kształcenia Praktycznego zostaje włączone w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Główna siedziba placówki znajduje się na ul. Bema 54 w Elblągu. Zobacz zdjęcia.

Realizujemy praktyczną naukę zawodu oraz kształcenie ogólne przez siedem dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. W robocze dni tygodnia kształcimy młodzież, natomiast w weekendy osoby dorosłe. W ofercie edukacyjnej posiadamy bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe (szkoła zawodowa / technikum dla dorosłych) w kierunkach m.in.: operator obrabiarek skrawających (posiadamy oferty pracy w tym zawodzie), wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych, florysta, fryzjer, elektryk, technik informatyk, technik archiwista i wiele innych. Zachęcamy również do nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych, dwu- lub trzyletnim oraz w Szkole Policealnej w zawodzie technik rachunkowości.
     Oferujemy także płatne krótkoterminowe kursy głównie: spawalnicze, programisty i operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC, fryzjerskie i wizażu.
     Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie, bądź pod nr telefonu 55 625-67-25 lub 55 625-67-00.
     
                                                                         ----- materiał płatny -----

     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl