UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @nat23 - daj, ja ci dam 2100zł które wpłynęło do mnie na konto. Ja pracuję 8h dziennie, a ty? ja mam 26dni urlopu w roku a ty? Ja nie mam dodatkowej pracy a ty? naprawdę chcecie porównywać się do innych? Tak każdy pracuje tam gdzie chce i zarabia tyle na ile się wyuczył. Ja skończyłam licencjat z zarządzania, a jestem zwykłym sprzedawcą ubezpieczeń
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    11
    matka_przedszzkolaka(2019-04-08)
  • Ja pracuje 24 plus praca w domu przygotowanie do zajęć, spotkania po południu omawiając każde dziecko indywidualnie. Podczas dni wolnych od zajęć mam zajęcia opiekunczo wychowawcze. Po Świętach Bożego Narodzenia nie dostałam wynagrodzenia za cały tydzień pracy. Pracy dodatkowej nie mam. Magisterska oraz dwie podyplomowki ukończone. W 2018 kurs za 500 plus szkolenia jednodniowe po 150 w tym semestrze także muszę zrobić jakieś szkolenie. Gdy rozpocznę awans muszę podjąć kolejne studia podyplomowe.
  • A ja jestem stolarzem po zawodówce i zarabiam 3400 netto. Skończyłaś byle jakie studia to siedź cicho. Mój syn jest inżynierem budownictwa i zarabia około 7000 na rękę. Pokończyli jakieś politologia i chcieli by zarabiać.
Reklama