UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @przeciwnik - I tu właśnie widać "znajomość" tematu. Nauczyciel niestety zmuszony jest pracować w domu (przygotowanie sprawdzianów, planowanie lekcji, opisywanie postępów każdego ucznia indywidualnie itp) Korepetycje przy dzisiejszych obowiązkach? Zapomnij.
  • Przygotować sprawdzian można w szkole po to rodzice płacą na ksero żeby drukować karty pracy w szkole nie w domu dobry nauczyciel nie musi się przygotowywać do lekcji tylko potrafi ja poprowadzić jeśli się nie nadajecie to zmieńcie pracę na wasze 1 miejsce jest kolejnych 10 osób które pójdą do pracy za takie pieniądze jakie są im oferowane a wy nie chcecie jest wielu nauczycieli którzy nie mają pracy i z wami się zamienia a co do spisania dnia to faktycznie wypiłam 5 kaw i ręce mi się trzęsą i te plotki które na korytarzu cały czas krążą no faktycznie biedna ty jesteś nic nie robicie i jeszcze wam źle nie powinniście dostać złamanego grosza podwyżki i powinny zacząć się masowe zwolnienia tak dla przykładu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Mamusia (2019-04-08)
  • @Mamusia - Mamusiu podpisz się z imienia i nazwiska, my już zadbamy o przygotowanie sprawdzianu w szkole. .. dla Twojej pociechy. .. tak dla przykładu;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    antyantybelfer(2019-04-08)
Reklama