UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "bardziej ceniona (bez urazy) jest krowa czy świnia (patrz sobotnia konwencja PiS)" Szaniwny Panie Redaktorze te zdanie to dziennikarska manipulacja. Czy Pan też jest na pislfach PO, że manipuluje Pan informacja. Pieniądze na krowy i świnie, o których mowa ba rej konwencji to pieniądze, które mają pochodzić z konkretnego programu unijnego na rolnictwo, a nie z budżetu państwowego. Ma Pan czytelników za debili, ze az tak manipuluje faktami? Proszę sprostować informację, jeżeli prezentuje Pan rzetelne dziennikarstwo! A swoją drogą, jeśli nauczycielom mało od PiS 15%, to niech wskażą kiedy dostali więcej od PO. Apropos ktoś to chyba nauczyciele mają się za święte krowy domagając się więcej.
  • redaktor @Jo - Nie ma mowy o manipulacji. Nie napisałem, że pieniądze zamiast na podwyżki idą na krowy czy świnie. Napisałem za to o kontekście sytuacji. W niedzielę rozmowy ostatniej szansy rządu z protestującymi, a w sobotę prezes mówi o programie 500 plus i 100 plus dla rolników. Mamy kampanię wyborczą do europarlamentu, PiS walczy o głosy rolników, więc obiecuje im, ile może. Wychodzi więc na to, że nauczyciele są mniej ważni niż hodowlane zwierzęta. O tym są te dwa zdania w mojej opinii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    redaktor(2019-04-08)
  • @Jo - Szanowny panie JO. Budżet unijny nie przewiduje dopłat do krowy i świni. Bardzo precyzyjnie określa możliwość wydatkowania tych środków i nic tam nie ma na temat krów i świń. Zarzut manipulacji jest chybiony, mówiąc językiem mniej precyzyjnym, jest bezpodstawny.
  • @Jo - Nauczyciele nie domagają się więcej. Domagają się uporządkowania ich godzin pracy i rzetelnego wynagrodzenia za swoją pracę tak jak inne grupy zawodowe. W końcu to oni uczą was prze lata liczyć, pisać, czytać, logicznie myśleć i wychowywać choć to czasem syzyfowa praca.
  • @redaktor - Ale strajk jednej grupy zawodowej nie może sparaliżować życia w Polsce. Niedługo są wybory i ja chcę poznać program wyborczy kandydatów do parlamentu europejskiego. A może by pan napisał, że pan Broniarz napuszczony przez pana Schetynę robi strajk przed wyborami, żeby odwrócić uwagę, bo widocznie PO nie ma nic do zaoferowania. Dlaczego Pan o takim kontekście nie napisał.
  • @redaktor - Tu nie chodzi o hodowlane zwierzęta, tylko o rolników. Więc zapytam - czy rolnik jest mniej ważny od nauczyciela? :)
  • No i właśnie uporządkowanie godzin pracy zaproponował im PiS - podniesienie pensum i wraz z tym pensji. Ale to też im nie pasowało.
Reklama