UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wolontariusze Szlachetnej Paczki, bo to akcja ogólnopolska, reprezentują różne opcje polityczne. Zapewne są wśród nich zwolennicy PO, PiS-u i innych opcji. Szczerze mówiąc liczy się efekt. Wolontariusze z Biura Poselskiego PO mocno się zaangażowali i chwała im za to. Pozyskali darczyńców - za co w tekście dziękują. Dla tych ośmiu rodzin zapewne drugorzędne jest kto, jaką partię kocha lub nie kocha. Miła, pozytywna informacja. Oburzonym, wkurzonym, niezadowolonym, sfrustrowanym, nieszczęśliwym życzę odrobiny radości i życzliwości dla bliźnich, nawet tych z PO.
  • Cieszę sie ze oburzonyn życzy sie szczescia , ale dla informacji ja należę do oburzonych i na co dzien jestem szczęśliwa !!! Jeśli paczka jest idea to nie ma znaczenia kto kocha jaka partie tylko robi sie to z serca a nie żeby robić z tego swój sukces polityczny ... A Oburzenie wynika z faktu , ze jestem jednym z darczyńców , nie należę do parti i nie podoba mi sie ze mój gest , moze mały bez mojej wiedzy , ktoś podciaga pod sukces swojej parti ... Uważam to za nieuczciwe !!! Rozumiem , ze ktoś moze byc koordynatorem paczki i jednocześnie pracować w danej partii ale to nie upoważnia go do robię z tego medialnego sukcesu ... Przykro mi i zostało to już wyjaśnione z autorem tego artykułu , ale stało sie tak jak przypuszczałem i dlaczego byłam oburzona ... Proszę następnym razem rozważyć ze nie ma jednej prawdy na co by wskazywał populistyczny artykuł , tylko jest fakt , który ja znam i koordynator szlachetnej paczki , pracownik biura PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gość Darczynca Bezpartyjny (2013-12-31)
Reklama