Poniedziałek 15-10-2018, imieniny Teresy, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Tęcza o poranku Tęcza o poranku

Pieniądze dla bezrobotnej młodzieży

W związku z utworzeniem nowego Funduszu Młodzieżowego Fundacja Elbląg zachęca organizacje pozarządowe do składania projektów na realizację programu mającego na celu rozwój aktywności młodzieży zagrożonej bezrobociem. Do podziału jest 10 tys. zł.

Jak informuje Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg organizacje mogą otrzymać pieniądze na program dotyczący młodzieży działającej w trzech obszarach: wolontariat (m.in. działania promujące wolontariat, projekty praktyczne włączające wolontariuszy do akcji społecznych oraz praca na rzecz osób III wieku), młodzieżowy biznes (m.in. działania na rzecz samozatrudnienia młodzieży, tworzenia przez nich własnych firm, przekazywania wiedzy przez biznesmenów), organizacje młodzieżowe (m.in. inicjowanie powstawania organizacji młodzieżowych przy szkołach, projekty prezentujące dorobek organizacji młodzieżowych, projekty wzmacniające te organizacje).
     Wysokość dotacji, jaką organizacja może otrzymać od Fundacji, wynosi do 70 proc. całkowitych kosztów projektu, który musi zostać zrealizowany w okresie od 1 października do 31 grudnia br. Fundacja Elbląg przeznacza na konkurs grantowy w roku 2004 do 10 tys. zł.
     Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku, który jest dostępny w biurze Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17 oraz na stronie www.fundacja.elblag.pl . Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w biurze Fundacji do 20 września. Umowy zostaną podpisane do 30 września br.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne