Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze na dzieci, bezdomnych i kobiety w ciąży

W listopadzie elbląski samorząd ogłosił kilka konkursów na realizację zadań publicznych. Chodzi m.in. o dofinansowanie popołudniowych świetlic socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży czy prowadzenie ośrodka adopcyjno-opiekuńczego.

Elbląski samorząd od kilku lat przekazuje środki finansowe organizacjom pozarządowym na realizację różnego rodzaju zadań.
     - W roku 2007 organizacje mogą liczyć na wsparcie działań w zakresie pomocy społecznej, podtrzymywania tradycji narodowej i tożsamości kulturowej, ochrony zdrowia, działań na rzecz dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych – informuje Maciej Pietrzak z Biura Prasowego Prezydenta Elbląga. - Sektor pozarządowy będzie mógł również liczyć na wsparcie działań w zakresie kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i turystyki.
     Niektóre działania wymagają finansowania już od 1 stycznia, dlatego na stronach Urzędu Miejskiego pojawiły się konkursy dotyczące: dofinansowania popołudniowych świetlic socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży, organizacji pobytu samotnych matek z małymi dziećmi i kobiet w ciąży zagrożonych bezdomnością bądź bezdomnych lub znajdujących się w innej sytuacji kryzysowej, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w formie prowadzenie warsztatu terapii zajęciowej, prowadzenia środowiskowego domu samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz zadanie obejmujące świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, prowadzenia ośrodka adopcyjno-opiekuńczego, zapewnienia opieki byłym żołnierzom zawodowym, kombatantom, osobom represjonowanym oraz inwalidom wojennym i wojskowym, prowadzenie i obsługa Centrum Organizacji Pozarządowych.
     Kolejnych konkursów na realizacje zadań publicznych przez organizacje pozarządowe można spodziewać się jeszcze w grudniu.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe