Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Pieniądze na lokalne inicjatywy

Prawie 46 tys. zł otrzymała Fundacja Elbląg na realizację programu "Działaj Lokalnie IV". Z tych pieniędzy mogą skorzystać m.in. biblioteki, szkoły, domy kultury i kluby sportowe, które przygotują program aktywizujący lokalną społeczność.

Fundacja Elbląg już po raz drugi otrzymała środki od Akademii Rozwoju Filantropii na realizację programu "Działaj Lokalnie IV". Tym razem jest to 45 tys. 850 zł.
     - Celem programu jest pomoc w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych, w których mieszkańcy wspólnie definiują problemy, starają się im przeciwdziałać bądź łagodzić ich skutki - wyjaśnia Gabriela Zimirowska z Fundacji Elbląg, koordynatorka programu.
     - Do udziału w programie zapraszamy fundacje i stowarzyszenia oraz ich oddziały posiadające osobowość prawną, mające siedzibę w powiecie ziemskim elbląskim, z wyłączeniem fundacji skarbu państwa i ich oddziałów oraz stowarzyszeń samorządów lokalnych - kontynuuje G. Zimirowska. - Dofinansowanie mogą również otrzymać inicjatywy obywatelskie działające przy szkołach, domach kultury, bibliotekach, klubach sportowych. Lokalne oddziały fundacji lub stowarzyszeń nie posiadające wyodrębnionej osobowości prawnej mogą składać wnioski do programu "Działaj Lokalnie IV" pod warunkiem, że otrzymają pełnomocnictwo do samodzielnego przeprowadzenia projektu od właściwych władz swej organizacji.
     Pieniądze z programu "Działaj Lokalnie IV" zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe działań edukacyjnych, kulturalnych, ukierunkowanych na rozwój lokalny, jak również sprawy społeczne.
     Od przyszłego tygodnia w siedzibie Fundacji Elbląg będzie można pobierać wnioski o przyznanie dofinansowania. Szczegółowe informacje można otrzymać w biurze Fundacji Elbląg pod nr tel. 236-98-88 lub bezpośrednio u koordynatorki Gabrieli Zimirowskiej, tel. 0-600-384-230.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl