UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • śmieszą mnie takie komentarze jak od " ona-22" - pogódź się osobo z tym że ludzie są WSZYSTKOŻERNI i każdy jest inny. tobie służy nie jedzenie mięsa? dobrze. innym służy jedzenie mięsa? też dobrze. co to za argument że mamy szczękę jak krowa do żucia - zapytam podobnie: ty masz cztery kończyny to czemu chodzisz/biegasz tylko na dwóch? Poczytaj trochę naukowych rzeczy a nie jakieś ideologiczne portale vege, to jest fakt naukowy, że jesteś tym kim jesteś i tak wygląda twoje ciało bo miliony lat temu małpy zaczęły jeść pokarm gęstszy energetycznie (MIĘSO), polować i tworzyć narzędzia. Przez to nasz mózg się rozwinął i zgubiliśmy brzuchy które zostały szympansom. Pyt:" Jak to jest, że pieski jedzą to co Wy, a mimo to nie mają miażdżycy, zawału/zatorów/udarów oraz zatwardzenia po trupie, a w związku z tym raka jelita grubego, który to jest najpopularniejszym sposobem umierania po zawałach na świecie?" - odpowiem ci: spróbuj pokarmić te pieski węglowodanami/cukrami i zobaczysz czy takie zdrowe będą. Poczytaj może też o aminokwasach egzogennych których nie dostarczysz wszystkich w żadnym vege posiłku, choćbyś nie wiem jak się starała łaczyć produkty. Za przeproszeniem: co ty " pieprzysz" o cholestelorze? napisze jeszcze raz, takie komentarze nawiedzonych " mądrych" napawają tylko śmiechem!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    marmur(2014-04-15)
  • " marmur" - możesz mi podać, które z aminokwasów egzogennych nie dostarczę sobie w posiłkach roślinnych? W tym momencie po kilku wykładach różnych dietetyków (wege i nie wege) suplementuje tylko witaminę B12 (kosztuje mnie to 8zł/miesiąc). Z góry dziękuję za odpowiedź.
Reklama