UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jestem rodzicem, maturzysty w ZST, jeżeli do wtorku nie będzie kwalifikacji, zawiadamiam prokuraturę o łamaniu konstytucji, a dokładnie dostępu do edukacji, jako pozwanych wymienię wszystkich nauczycieli mojej córki, z imienia i nazwiska. .. na razie córka ma tylko jedną ocenę, z angielskiego, ten nauczyciel nie strajkuje i wykonuje swoje obowiązki, i za to trzeba mu szacunek oddać, szkoda, że reszta ma dzieci w głębokim poważaniu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    wkurzonyrodzic(2019-04-13)
  • @wkurzonyrodzic - zgłaszaj, narazisz się na koszty i to bezskutecznie. Strajk jest legalny, zgodny z procedurą i nie masz co się wkurzać, bo żyjemy w demokratycznym kraju, w którym nauczyciele mają prawo do strajku. Dowiedz się u źródła jak jest, bo TVPis nie jest dobrym informatorem
  • i tu się mylisz tvn-owski oszołomie, strajk jest może i legalny, ale jego konsekwencje maja konkretny wymiar finansowy w postaci zaprzepaszczonych i utraconych możliwości uzyskania korzyści w przyszłości z tytułu braku dostępu do edukacji, pozew cywilny, za który oczywiście zapłacę, nauczy baranów myślenia, nic tak nie uczy jak dostanie po kieszeni, ciekawe czy broniarz będzie ich bronił, pewnie razem z giertychem ich byłym ministrem, może co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    wkurzonyrodzic(2019-04-13)
  • @wkurzonyrodzic - z giertychem, sojusznikiem kaczyńskiego - pamiętasz?
  • @wkurzonyrodzic - nie oglądam tvn - nie mam telewizora :) i oczywiście nie oglądam TVPis. Czytam po prostu i widzę kto podjudza ludzi. Nie wkurzaj się, szkoda nerwów - żadne szanse edukacyjne twojemu dziecku nie przepadną - przecież szkoły na kolejnym etapie kształcenia czekają na uczniów, bez nich nie istnieją. Na studentów też czekają - wystarczy minimum logiki i już nie dasz się oszukać o jakiejś utracie szans. Jest miejsce dla wszystkich dzieciaków. Tylko te z podwójnego rocznika (to już zasługa twojej ukochanej minister) nie zawsze trafią do tej szkoły, którą sobie wymarzyły - nie możesz mieć o to pretensji do nauczycieli
  • Mylisz się, że żadne szanse edukacyjne nie przepadną. Są maturzyści, którzy mają plany studiów zagranicznych, niektórzy młodzi ludzie też marzą o liceum zagranicznym. O ile szkoły w Polsce przez ten strajk przesuną terminy rekrutacji, to już niestety szanse w szkołach zagranicznych przepadną. Ale kto by o tym myślał. Oni teraz myślą tylko o mamonie. i jeszcze im mało 15% podwyżki. Mam nadzieję, że w przypadku tych nauczycieli sprawdzi się powiedzonko: "karma wraca"!
  • czytaj ze zrozumieniem, jaki podwójny rocznik na studia? podwójny rocznik idzie do gimnazjum, a moje dziecko nie pójdzie na studia bo banda leni nie chce jej klasyfikować chociaż ma obowiązek to zrobić, mimo strajku, i na to jest paragraf. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    wkurzonyrodzic(2019-04-14)
  • doskonale pamiętam, co mówił wtedy, a co gada dzisiaj, kim giertyś został i dzięki komu też pamiętam, w przeciwieństwie do niego samego. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    wkurzonyrodzic(2019-04-15)
Reklama