UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak. To ten skoczek ratował się na spadochronie zapasowym. Biały spadochron to jest ratowniczy. Ma ograniczoną możliwość sterowania i stąd lądowanie na boisku. Nie rozumiem jak można być takim złośliwym, żeby jeszcze go krytykować. Ten samolot nie złomem jak niektórzy sugerują. Turbinowy silnik trochę może i drażni uszy ale nie jest tak upierdliwy jak kosy spalinowe i kosiarki które słyszy się w weekend przy posesjach. Generalnie w jest to w sumie dwie, może dwie i pół godziny lotu w ciągu dnia. A nie, jak niektórzy piszą, że cały dzień lata nad głowami. Gruba przesada.
  • 2 godziny ? lata wtedy kiedy człowiek ma wolne i chce odpocząć a ten pierdzi o np 19.. .czemu to badziewie nie lata z dala od miasta ? motorem to przynajmniej przejedzie w 5 sekund i jest spokój a ten krąży i krąży. .. .kiedyś mnie to nie denerwowało ale teraz wkurza.
  • Trochę drażni uszy? 2 godziny? Przecież ten samolot warczy od piątku do niedzieli. Wczoraj słychać go było jeszcze wieczorem!
  • Przecież wszyscy słyszymy, że ten samolot lata cały dzień. Z krótkimi przerwami. Nie udawajmy, że jest inaczej. Ten temat jest "mielony"w Elblągu od lat. Wiemy, że nikomu lotnisko nie przeszkadzało, do momentu, kiedy działalność rozpoczęła tutaj ta Strefa Baltic. Wtedy to się zaczęło. Dlaczego ktoś prowadzi prywatny, hałaśliwy biznes kosztem mieszkańców? Ciągle tu słyszę "ludzie mają pasję". Ja też mam pasję i na pewno nie jest to słuchanie w każdy pogodny weekend warkotu samolotu! I proszę nie wyganiać mnie z Elbląga! Pozdrawiam
Reklama