UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Pomóżmy rodzinie z Gładysz odbudować dom

 
Elbląg, Pomóżmy rodzinie z Gładysz odbudować dom
fot. nadesłana

W sobotę, 19 maja w miejscowości Gładysze, w gminie  Wilczęta, dach nad głową i cały dobytek straciła pięcioosobowa rodzina. Pogorzelcy apelują do ludzi dobrego serca o pomoc w remoncie strawionego przez ogień domu.

Kinga Zientek i Sebastian Karpiński są rodzicami dwóch chłopców w wieku siedmiu i czterech lat i trzymiesięcznej dziewczynki. W sobotę ich świat rozpadł się na kawałki. Dosłownie i w przenośni. Ich mieszkanie nie było ubezpieczone, dlatego nie mogą liczyć na odszkodowanie. Obecnie pomieszkują u najbliżej rodziny, niepewni jutra i dalszej przyszłości.
       - Ludzie bardzo nam pomagają. Przynoszą odzież, środki czystości, zabawki, koce, pościel – mówi poszkodowany w pożarze Sebastian Karpiński.

 

- Jedyne czego teraz potrzebujemy, to materiały budowlane do odbudowy domu i chętni ludzie do pracy przy remoncie.
       - Najbardziej szkoda dzieci, które dopytują, kiedy wrócą do swoich zabawek i pokoju – mówi ze łzami w oczach Katarzyna Zientek, siostra poszkodowanej.
       Wkrótce rozpoczną się prace przy rozbiórce domu. Zorganizowano już ekipę, która pomoże pogorzelcom. Czy i jak szybko uda się wyremontować dom, jeszcze nie wiadomo. Na pewno przyda się każda pomoc. Materiały budowlane, pieniądze i ręce do pracy.
      
       Darczyńców prosimy o wpłaty na konto Ochotniczej Straży Pożarnej w Gładyszach:
       97203000451110000003876710
       z dopiskiem "Pomoc pogorzelcom w Gładyszach"
       tel. kontaktowy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilczętach 55 248 75 29
       tel. 514 957 355 (Sebastian Karpiński)
      

dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama