UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poszukiwani liderzy z Elbląga, Pasłęka, Tolkmicka i Fromborka

 
Elbląg, Poszukiwani liderzy z Elbląga, Pasłęka, Tolkmicka i Fromborka
fot. A.Ożga
Reklama

Ruszyła rekrutacja Liderów do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości – znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie Wiosna. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzymają 44 osoby w warmińsko-mazurskim. Kandydaci mogą zgłaszać się do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

Paczka i Akademia szukają prawie tysiąca osób – lokalnych herosów, którzy poprowadzą rejony i kolegia w całej Polsce. To ważny moment w programach, bo tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, dotrze pomoc do potrzebujących rodzin i dzieci.
      
       Kim jest lider?
       Lider jest sercem programów w każdym z rejonów i kolegiów w całej Polsce. Ma odwagę i energię – zarządzając zespołem wolontariuszy w swojej okolicy, wpływa na otoczenie i zmienia historie życia ludzi w potrzebie. Lider nie jest bierny i aktywnie kształtuje swoje najbliższe otoczenie.
       Zadaniem lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – Szlachetną Paczką lub Akademią przyszłości – w miejscu swojego zamieszkania. Lider rekrutuje wolontariuszy i koordynuje ich pracą. Celem całego zespołu jest odnalezienie najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z problemami, a potem połączenie ich z darczyńcami chcącymi przygotować dedykowaną dla nich pomoc. W tamtym roku w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin.
      
       Lider – nowy wymiar wolontariatu
       Bycie Liderem to nie jest zwykły wolontariat. W Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości nie tylko pomaga się potrzebującym, ale inwestuje się także w swój rozwój zawodowy. Funkcja lidera pozwala zdobyć najbardziej pożądane na rynku pracy umiejętności: zarządzanie projektami, zarządzanie ludźmi, umiejętność pracy w zespole. Lider to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie.
      
       Co zyskuje lider?
       – Wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko rozwijaniem siebie, zdobywaniem nowych kompetencji – w tym biznesowych – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek.
       Liderzy Paczki i Akademii stają się prawdziwymi project managerami – z pełnym wachlarzem swobody działania, ale i odpowiedzialności. To od wyników ich pracy zależy, jak wiele potrzebujących rodzin i dzieci otrzyma mądrą pomoc.
       - Dzięki Paczce niesamowicie się rozwinęłam, uświadomiłam sobie na co mnie stać. To dodaje wiary we własne siły i możliwości. Dzięki poprowadzeniu projektu miałam możliwość odbycia stażu w gminnym urzędzie. Obecnie pracuję w szkole podstawowej. Bycie liderem w Paczce sprawiło, że zyskałam nowe kompetencje i poznałam wspaniałe wartościowe osoby! – mówi Kasia, liderka z Mazowsza.
       - To dzięki Paczce i doświadczeniom, które tu zdobywam, nie boję się podejmować wyzwań, które stają na mojej drodze – dodaje Ania, liderka z Miechowa.
       W województwie warmińsko-mazurskim poszukiwanych jest 44 liderów, którzy stworzą rejony na terenach poszczególnych gmin. Nowi liderzy są poszukiwani szczególnie w Elblągu, Pasłęku, Tolkmicku i Fromborku.
      
       Jako Lider masz:
       - wpływ społeczny i biznesowy
       - szansę na własny rozwój
       - okazję do poznania niezwykłych ludzi
      
       Jak się zgłosić?

       1. Wypełnij krótki formularz na stronie.
       2. Przyjedź na szkolenie, gdzie dowiesz się wszystkiego o byciu liderem.
       3. Przejdź przez rozmowę rekrutacyjną.
       4. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia.
       5. Podpisz umowę i zacznij działać!
      
       Rekrutacja liderów potrwa do 30 czerwca. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie zwlekaj! Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej znanych programów pomocowych w Polsce. Co roku Paczka dociera do dziesiątek tysięcy ludzi żyjących w prawdziwej biedzie, dając im nadzieję na lepsze jutro. Akademia przyszłości to siostrzany projekt Paczki – pomaga dzieciom z problemami przezwyciężyć szkolne trudności i uwierzyć w siebie. Aby to wszystko mogło się udać, niezbędni są liderzy, którzy poprowadzą Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości w swojej lokalnej społeczności.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama