UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Potrawa ze szczupaka na medal

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania w Elblągu w porozumieniu z Departamentem Polityki Jakości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie i Iławskim Centrum Kultury zaprasza chętnych do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Na najlepszą potrawę rybną”.  Przepisy można zgłaszać do 16 sierpnia.

Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Rozstrzygnięty zostanie podczas Regionalnego Święta Ryby w Iławie 21 sierpnia.
     Zgłoszenia do konkursu z podaniem przepisu na danie główne należy przesłać do 16 sierpnia mailowo na adres bjz@warmia.mazury.pl, faksem pod numer 89 521 98 59 lub listownie na adres: Departament Polityki Jakości, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Emilii Plater 1; 10-562 Olsztyn.
     Informację o zgłoszeniu należy przesłać do Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania na jeden kontaktów - e-mail: biuro@kanal-elblaski-lgd.pl, tel/fax: 55 643 58 45, lub listownie: Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ul. Jana Amosa Komeńskiego 40, 82-300 Elbląg.
     Wzór formularza zgłoszeniowego można pobrać ze stron: www.wrota.warmia.mazury.pl - zakładka: Jakość i znaki regionalne, www.produktregionalny.warmia.mazury.pl, www.ilawa.pl, www.ickilawa.pl oraz www.kanal-elblaski-lgd.pl.
     Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu zostaną powiadomione o tym fakcie drogą elektroniczną bądź telefonicznie.
     Finał konkursu, a więc przyrządzanie i prezentacja dania głównego z ryby, odbędzie się 21 sierpnia przy Amfiteatrze w Iławie.
     W konkursie może wziąć udział tylko sześć ekip. Każde stanowisko konkursowe zostanie wyposażone przez organizatora w dwupalnikowy trzon gazowy oraz 5 kg filetów ze świeżej ryby - szczupaka. Każda z ekip przygotowuje sześć porcji do oceny i prezentacji.
     Start w konkursie "Na najlepszą potrawę rybną" rozpocznie się o godz. 13:30. Czas przygotowania potrawy wynosi 120 minut.
     Komisja oceni potrawy ok. 15:30. Ogłoszenie wyników nastąpi około godz. 16:30.
     Nagrody w konkursie to:
     I miejsce - Puchar Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego oraz sprzęt gastronomiczny o wartości 350 zł.
     II miejsce - sprzęt gastronomiczny o wartości 250 zł brutto.
     III miejsce - sprzęt gastronomiczny o wartości 150 zł brutto.
     Dodatkowo atrakcyjne nagrody ufundowała Agencja Rynku Rolnego.
     
     Blok kulinarny prowadzi dr Grzegorz Russak.
     Blok kulturalny prowadzi Iławskie Centrum Kultury.
     Zapraszamy osoby indywidualne do udziału w konkursie.
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama