UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wprowadzić w Elblągu usługę Uber, to nikt już nie będzie chciał przepłacać za tradycyjne taksówki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    mmmmmmmyhuhyu(2017-01-01)
  • Ceny ubera są takie same jak elbląskich taksówek, więc marne szanse
  • Niech wprowadzają! Ta banda cymb.., które tak tego chcą powinni jeździć tam jako kierowcy przymusowo. Jeździłem w uberze jako kierowca w Gdańsku. To jest paranoja... 25% prowizji dla ubera, odwrócony vat i zus jeszcze zaplacic trzeba... chcialem sobie dorobic, bo jestem studentem. Przez 6h dziennie i cale weekendy zawalone wychodzilo mi w miesiacu ok 1300zl na czysto takze miód niesamowity. Nie wliczylem do tego naprawy calego zawieszenia, bo jest dobite niesamowicie. Cala ekipa z ktora zaczynalismy zabawe w ubera odeszla. Ja zaluje ze nie poszedlem na dowozy, miesiecznie zarobek taki sam a dodatkowo dochodza napiwki. A klienci ubera to bur... i zlotowy chcace zaoszczedzic na wszystkim. Tylko sie modlą aby dynamiczna nie zadziałała po godzinie 15 bo kurs już nie będzie kosztował 25zł tylko 45zł. Najbardziej rozbawila mnie sytuacja jak facet rzucił mi na fotel złotówkę w ramach napiwku poza uberem...
Reklama