UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a moim zdaniem to ściema bo żeby naprawdę utrzymać się z taryfy to trzeba zaiwaniać po kilkanaście godzin dziennie - a czemu ? bo na taryfach których jest około 380 w Elblągu włącznie z niezrzeszonymi jeździ sporo emerytów wojskowych gliniarzy którzy mając wysokie emerytury dorabiają sobie zajmując miejsce młodym którzy by chcieli naprawdę zarobić - co do rozdawania telefonów - korporacje zastrzegają że taksiarz nie może dać swojego numeru - ściema następna - sam mam chyba z 15 numerów do taksówkarzy z różnych korporacji - a prawie czterysta taryf na Elbląg to o 1/3 za dużo - niestety ludzi w wielu przypadkach nie stać na przejazd 5 km za 10 zł - wolą to pokonać MZK - daje się także zauważyć dużą migrację korporacyjną wśród taryfiarzy - dziś jeździł w Axlu jutro w Rabacie;) nie wiem czym to jest spowodowane widocznie czymś jest skoro tak się dzieje -;) następna sprawa że niestety ale kurs po mieście w godzinach szczytu z jednego końca na drugi głównymi arteriami nie przekracza 25 PLN - po odliczeniu kosztów paliwa amortyzacji i czasu naprawdę niewiele zostaje - chyba że się po nocy trafi kurs do Sandry albo AS-a to ekstra 5 dyszek wpada i herbatka za free o ile klient pójdzie z panienką na pokój - no niestety - kiedyś to na postojach się na taryfy czekało - dziś jest odwrotnie - i lepiej już nie będzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    AndreasVolenveider54(2017-01-02)
  • Jechałam z jednym panem co z Axela do Rabatu przeszedł. To mówił, że o wiele więcej kursów mają, dzięki temu większe zarobki. Generalnie się nie dziwię bo Rabat to raczej najtańszy w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Millena(2017-01-02)
  • Elblążanka- dyspozytorka z jednejz kilku korporacji elbląskich taksówek Ulic w Elblągu nie ma 511 a około 400 i jak się nie mylę to 369 bądź 379. Po za tym z tymi agresywnymi i pijanymi w realu jest tak Pani taksówkarz że dzwonicie na dyspozytornię z wielką pretensją do dyspozytora no.czemu mnie Pani wysłała do pijanego klienta! Jak Pani przyjmuje zlecenia?ale są ciekawsze przypadki klientek np.sa i takie osoby które w 12 cm szpilkach żądają podjazdu taksówki wręcz pod klatkę zapominając że nie da się pod nią wjechać bo blokują parkujące samochodów mieszkańców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    dyspozytor(2019-02-25)
  • Elblążanka- dyspozytorka z jednejz kilku korporacji elbląskich taksówek Ulic w Elblągu nie ma 511 a około 400 i jak się nie mylę to 369 bądź 379. Po za tym z tymi agresywnymi i pijanymi w realu jest tak Pani taksówkarz że dzwonicie na dyspozytornię z wielką pretensją do dyspozytora no.czemu mnie Pani wysłała do pijanego klienta! Jak Pani przyjmuje zlecenia?ale są ciekawsze przypadki klientek np.sa i takie osoby które w 12 cm szpilkach żądają podjazdu taksówki wręcz pod klatkę zapominając że nie da się pod nią wjechać bo blokują parkujące samochodów mieszkańców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    dyspozytor(2019-02-25)
Reklama