Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

PZU czeka na ciekawe projekty

Fundacja PZU ogłosiła konkurs pn. „Rozwijanie społecznej aktywności niepełnosprawnych dzieci i młodzieży” na realizację i upowszechnienie systematycznych, profesjonalnych i efektywnych działań służących przygotowywaniu do życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Do podziału jest 450 tys. zł. Wnioski można składać do 15 sierpnia br.

O fundusze mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, osoby prawne i organizacje kościelne oraz stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego. Warunkiem jest posiadanie osobowości prawnej. W konkursie preferowane będą projekty, których celem będzie uruchomienie regularnych form opieki oraz stałych mechanizmów wsparcia dla rodziców.
     - Dotacje do 30 tys. złotych mają służyć zwiększeniu samodzielności i aktywności społecznej niepełnosprawnych dzieci i młodzieży, umożliwiając jednocześnie ich rodzicom rozwój własnej aktywności życiowej - mówi Czesława Gołąb z Biura Fundacji PZU. - Zamiarem Fundacji PZU jest pomoc w wypracowaniu i rozwinięciu skutecznych oraz możliwych do kontynuowania i powielenia metod pracy z niepełnosprawnymi dziećmi oraz ich rodzicami.
     Przewidywany czas trwania projektu to sześć miesięcy. Podpisanie umów i rozpoczęcie ich realizacji zaplanowano na 15 października 2005, zaś zakończenie projektów ma nastąpić do 15 kwietnia 2006r.
     Projekt może być sfinansowany przez Fundację PZU do wysokości 90 proc. kosztów kwalifikowanych. Organizacja musi posiadać wkład własny w wysokości 10 proc., ale nie musi to być wkład finansowy. Jak wynika z regulaminu konkursu, największe szanse na dofinansowanie mają podmioty dysponujące doświadczeniem w prowadzeniu działań na rzecz osób niepełnosprawnych w skali lokalnej.
     Wnioski mogą być przesyłane pocztą lub składane osobiście. Regulamin i wniosek konkursowy zamieszczono na stronie internetowej www.fundacja.pzu.pl.
     Szczegółowych informacji udziela Biuro Fundacji, Al. Jana Pawła II 24, 00-131 Warszawa, tel./fax.: (22) 582 25 38, tel. (22) 582 23 06, e-mail: fundacja@pzu.pl.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME