UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Jestem zdruzgotany poziomem elbląskich nauczycielek. Zero pytań zero uwag - Panie najbardziej zainteresowane były cateringiem Prelegentka - super niestety z tym poziomem kadry nauczycielskiej nie ma co rozmawiać. Niestety utwierdzam się w przekonaniu że głównym powodem problemów depresyjnych dzieci jest brak zainteresowania nauczycieli. Dziennik skrypt jakiś teścik i do domku.... Nauczyciel z powołanie jak Cyganów - już nie ma.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    21
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-25)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pytania były - owszem. Po spotkaniu - nie na forum. I były to pytania na bardzo wysokim poziomie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Maja Pisarek(2024-03-25)
  • MariuszLewandowski-Fc @Maja Pisarek - Bardzo się cieszę, ,, ale symptom strachu u ciała pedagogicznego ? dwa głupio nie mieć na nagraniu całości wykładu już jest na moim nowym kanale yutube Studio969 @Studio969-eu3qp Program jest edukacyjny może następnym razem jednak pytani i odpowiedzi padną jednak publicznie ? Rozumiem urok rozmów przy kawie ale prywatnych rozmów jednak nie nagrywam..... A gratuluję Pani świetnej kondycji 1-45 godziny nieprzerwanego wykładu ze sporą dynamiką..... Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-25)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu, nie każdy umie publicznie. Ja mogę i 5 h :) Taki genotyp; ) a na kanał zerknę z ciekawością :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Maja Pisarek(2024-03-25)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pan, jako wybitnie wykształcony, wyedukowany obywatel oczywiście jest w stanie ocenić poziom każdego i na każdy temat. Ps. Przydałoby się chociaż w Pana pseudowpisach poprawić ortografię, interpunkcję i gramatykę. Bo od razu ten poziom wykształcenia widać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ddddaaa(2024-03-26)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Na studia pedagogiczne idą najsłabsi uczniowie, którzy chcą mieć skończone studia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    Anna L.(2024-03-26)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Stawiam jednak że za wychowanie dzieci i ich zdrowie psychiczne odpowiedzialność zdecydowanie ponoszą rodzice i środowisko w jakim przebywają. Więcej komórek, więcej internetu do póznej nocy nie służy i służyć nie będzie poprawie zdrowia psychicznego bo jak wykazały badania doprowadzają do różnego rodzaju zaburzeń. Szkoła natomiast powinna być przyjaznym środowiskiem w którym kształtuje się przyszłą postawę życiową młodego człowieka i kult dla nauki.
  • @Anna L. - Ale dzis wiekszośc z nich nie pracuje w szkole.
  • MariuszLewandowski-Fc @ddddaaa - Z pewnością Ma Pan lub Pani rację co do ortografii i interpunkcji. Niestety poziomu wykształcenia po nich nie widać bo matury za takie :"pisanie" bym nie dostał. Co zaś do oceny to zakłada Pani że aby kogoś oceniać trzeba mieć ku temu odpowiednie podstawy. Właśnie takimi wpisami tłumi Pani wolność wypowiedzi hejtujać w sposób dorozumiany ludzi którzy piszą z błędami z czego wysnuwa Pani wniosek że są one kiepsko wykształcone. Czy już Pan lub Pani rozumie dlaczego piszę nad wyraz niechlujnie ? Tak Ci końcuwkuję w niepisanowości.... zna Pan lub Pani ten ultrapoprawny ortograficznie wiersz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-26)
  • MariuszLewandowski-Fc W treści Pana lub Pani wypowiedzi jest widoczna sprzeczność wynikająca z faktu że rodzice nie są / jak kiedyś / jedynym środowiskiem dziecka. I nie zgadzam się z definicją że szkoła ma być przyjazna - szkołą ma przygotować dziecko do życia w świecie jej nieprzyjaznym. Tej funkcji obecna szkoła nie spełnia i stąd taka skala zaburzeń. Dziecko nie przygotowane na krytykę się załamuje dziecko do niej przyzwyczajone się nią nie przejmuje. Tego stopniowania brakuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-26)
  • MariuszLewandowski-Fc @Anna L. - W mojej szkole był kilku chętnych na jedno miejsce a miałem kolegów z Ełku, Augustowa czy Człuchowa. Paru zakończyło karierę jako dyrektorzy placówek mimo że w szkole nie błyszczeli a jednego właściciela szkoły tańca z Gdyni musieliśmy wesprzeć w pracy dyplomowej bo zmysłu technicznego nie miał. Może nie tylko na studia - bardziej chodzi o temat wynagrodzeń - sam wolałem zająć się firmą niż uczeniem młodych ludzi zawodu po w miesiąc zarabiałem tyle co nauczyciel w rok. Myślę że system klasowy właśnie się kończy jako przeżytek pruskiej koncepcji obywatela jako elementu systemu Państwa. Co dalej ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-26)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Największym błędem wychowawczym drogi panie jest przyzwyczajenie dziecka do tego aby krytyki nie przyjmowało i całkowicie ją ignorowało. To krok w przeciwną stronę, który gwarantuje całkowity zanik empatii i umiejętności współżycia z rówieśnikami.
  • MariuszLewandowski-Fc i znów myli Pan lub Pani zadnie wychowawcze z tępą próbą deprecjonowania mojej postawy. Rolą rodziny i nauczycieli jest nauczyć dziecko by odróżniało krytykę słuszną od niesłusznej bo to rzecz pierwszoplanowa dla jego samooceny. O ile dziecko uzna że krytyka jest słuszna - koryguje swoje zachowanie automatycznie. O ile krytyka jest niesłuszna musi ją ignorować lub zwalczać kontrargumentami. Zanik jasnego szablonu zachowań społecznych to w istocie niszczący wzorce relatywizm a nie można się dostosować do wzorców postępowania lub poglądów wszystkich wokół. Chaos wartości to porażka wychowawcza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-26)
  • @Anna L. - Anna L. słaby i jakże niesprawiedliwie oceniający ogromną grupę ludzi ten komentarz. Czegoś Pani tym ludziom zazdrości?
Reklama