UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Są jeszcze pojedyncze miejsca na warsztaty dla seniorów

Elbląg, Są jeszcze pojedyncze miejsca na warsztaty dla seniorów

To propozycja dla tych, którzy mają wolny czas i ochotę na twórczy rozwój.  Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zachęca do skorzystania z wolnych miejsc na warsztaty wokalne i plastyczne. Udział jest bezpłatny.

Proponowane przez CSE „Światowid” zajęcia to okazja do spróbowania czegoś nowego, może odkrycia nowych zainteresowań czy poznania ciekawych osób. Zajęcia odbędą się w ramach cyklu „Sztuka na dotyk”. Każde z warsztatów to dziesięć twórczych spotkań. Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia wokalne i plastyczne. Można również zapisywać się na listy rezerwowe na zajęcia: taneczne, fotograficzne, teatralne oraz z nowych mediów. Poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy, m.in. aktorka Irena Adamiak, fotograf Artur Kalinowski czy plastyczka Anna Dukszta. Zajęcia skierowane są do seniorów z Elbląga i okolic. Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane podczas Targów Seniora, które odbędą się w grudniu 2018 r.
     
     Terminarz warsztatów z cyklu „Sztuka na dotyk”
     Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu, od września do listopada 2018 r.
     Taneczne: spotkanie w każdą środę w godz. 15:00 do 16:00, start: 5 września
     Fotograficzne: spotkanie w każdy wtorek w godz. 14:30 do 16:00, start: 11 września     
     Wokalne: spotkanie w każdy w godz. 14:30 do 16:00, start: 12 września
     Plastyczne: spotkanie w każdy w godz. 14:30 do 16:00, start: 12 września
     Teatralne: spotkanie w każdy w godz. 14:30 do 16:00, start: 14 września
     
     Na pierwsze zajęcia z cyklu „Nowoczesny senior” CSE „Światowid” zaprasza 8 września (sobota) o  godzinie 10:00 do sali nr 38 (I piętro) w budynku CSE „Światowid” w Elblągu. Kolejne zajęcia odbędą się w terminach: 6 października, 13 października i 10 listopada.
     Aby wziąć udział ww. warsztatach, należy zgłosić chęć udziału pod numerem telefonu 55 611 20 59 lub mailowo, pisząc na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl. Z uwagi na charakter warsztatów, zapisy na zajęcia zobowiązują do udziału w całym cyklu (dziesięć spotkań).
     Wyjątkiem są warsztaty plastyczne, w których można uczestniczyć w wybranych spotkaniach. Nabór na warsztaty prowadzony jest do wyczerpania miejsc.
     Warsztaty pn. „Sztuka na dotyk” odbędą się w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który jest realizowany przez CSE „Światowid” w Elblągu. Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji nt. projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” znajduje się na podstronie projektu.
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia klasyczna