UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sąsiedzkie spotkanie w Kreatywnym Ogrodzie

Elbląg, Sąsiedzkie spotkanie w Kreatywnym Ogrodzie

Już w najbliższą sobotę (27 maja) na terenie Przedszkola nr 5 na Zawodziu odbędzie się pierwsze wydarzenie integracyjne zarówno dla mieszkańców dzielnicy, jak i całego miasta. Impreza rozpoczyna się o godz. 11 a organizatorzy zachęcają elblążan do wspólnego piknikowania.

Sąsiedzkie spotkanie w kreatywnym ogrodzie jest inicjatywą społeczną realizowaną we współpracy kilku podmiotów m.in. Przedszkola nr 5, Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej. To wydarzenie, które skupia się na integracji sąsiedzkiej mieszkańców dzielnicy, ale nie tylko. Organizatorzy zapewniają wszystkim przybyłym gościom wiele atrakcji na ten dzień. O godz. 11.30 będzie można zobaczyć inscenizację teatralną na bazie legendy o ,,Elbląskim Czarnoksiężniku’’ w wykonaniu kadry pedagogicznej Przedszkola nr 5 oraz rodziców. W samo południe wystartują opowieści o Zawodziu z przewodnikiem PTTK, zaś o godz. 13 odbędzie się pokaz walk rycerskich w wykonaniu Elbląskiej Szkoły Fechtunku Fortis.
       W międzyczasie na najmłodszych uczestników wydarzenia czekały będą rozmaite atrakcje, zabawy i animacje prowadzone przez wolontariuszy Regionalnego Centrum Wolontariatu, młodzieży skupionej w Domu Sąsiedzkim. Na pikniku oficjalnie ogłoszony zostanie konkurs na logo inicjatywy pod nazwą „Aktywne Zawodzie”, prowadzony we współpracy z Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym. I już na miejscu będzie można wykonać pierwsze prace konkursowe. Pojawi się także sąsiedzka grochówka oraz przepyszne ciasto. A wszystko to zbiegło się z nietypowym świętem w kalendarzu, czyli „Dniem Sąsiada”, które od kilku lat oficjalnie obchodzone jest na całym świecie.
       Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i czekają w sobotę w Kreatywnym Ogrodzie na terenie Przedszkola Nr 5 na Zawodziu, ul. Szańcowa 9 w Elblągu. Jednocześnie dziękują wszystkim partnerom oraz sponsorom za wsparcie i zaangażowanie w realizację działania.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama