UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sejmik ekologiczny w SP 16

 
Elbląg, Sejmik ekologiczny w SP 16
fot. nadesłana

W Szkole Podstawowej nr 16 odbył się międzyszkolny Sejmik Ekologiczny pod tytułem „Czy zasypią nas śmieci?” Wzięły w nim udział szkoły podstawowe z Elbląga.

Sejmik składał się z trzech części: prezentacji multimedialnej z komentarzem słownym na temat „Czy zasypią nas śmieci?”– problemy mojej miejscowości i ich koncepcje rozwiązania, zadań ekologicznych, turnieju wiedzy ekologicznej.
       Swoją obecnością zaszczyciła nas Eliza Leszczyńska-Rogalska z ZUO w Elblągu, która zasiadła w komisji konkursowej sejmiku w celu wyłonienia najlepszych miejsc oraz wyróżnień. A oto wyniki:
       1. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 (opiekun pani Ewa Barcikowska-Bielska)
       2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 25 (opiekun pani Anna Chaberek)
       3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16 (opiekun pani Magdalena Szkutnik)
      
       Wyróżnienia:
       Szkoła Podstawowa nr 6 (opiekun pani Lucyna Rodziewicz)
       Szkoła Podstawowa nr 1 (opiekun pani Małgorzata Światkowska)
      
       Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i otrzymali również upominki od specjalnego gościa pani Elizy Leszczyńskiej-Rogalskiej, której serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.
       Gratulujemy uczniom wysokich wyników i zapraszamy za rok.
      
Szkoła Podstawowa nr 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama